Poradenská společnost PwC představila nové directory, Petr Kincl jmenován Associate Partnerem PwC Legal

Od října se do skupiny directorů poradenské společnosti PwC zařadí tři nové osobnosti. Nové zástupce ve vyšším managementu získaly hned tři divize - PwC Legal, Assurance a Advisory.
Petr Kincl byl jmenován Associate Partnerem PwC Legal. Foto: PwC

Vladimír Jaroš – director PwC Assurance

Vladimír Jaroš. Foto: PwC

Vladimír Jaroš pracuje v poradenské divizi společnosti PwC už 14 let. Svoji praxi odstartoval jako stážista ve finančním auditu, později změnil směr své práce blíže k IT.

Zkušenosti získal nejen v PwC Česká republika, ale dva roky strávil i v kanadské pobočce globální sítě PwC.

Ve své praxi se věnuje datové analýze, umělé inteligenci, automatizaci (RPA) a vývoji softwaru. Na pozici Senior Managera se mu podařilo vybudovat tým 40 profesionálů, kteří z pražské a brněnské pobočky tyto služby zajišťují pro klienty z České republiky, ale i dalších zemí jako jsou USA, UK, Švýcarsko a země střední a východní Evropy.

Petr Kincl – Associate Partner PwC Legal           

Novým Associate Partnerem společnosti PwC Legal se od října stane Petr Kincl. Projektově orientovaný advokát se věnuje oblasti M&A, korporátnímu právu, problematice regulatoriky a compliance, IP & IT a insolvenčnímu právu.

Kincl nastoupil do PwC Legal v roce 2012 už jako zkušený advokát. Po absolutoriu na Právnické fakultě Univerzity Karlovy nejdříve pracoval jako redaktor Lidových novin. Až později se začal věnovat právní praxi v kanceláři Glatzova & Co. Následně působil jako general counsel nadnárodní skupiny News Outdoor Group v zemích střední a východní Evropy a Blízkého východu. Za svůj zatím nejzajímavější případ považuje záchranu krachující Nemocnice sv. Alžběty na pražském Albertově.

Daniel Smola – director PwC Advisory

Daniel Smola působí v divizi Advisory poradenské společnosti PwC třetím rokem. Absolvent Vysoké školy báňské – Technické univerzity v Ostravě se věnuje problematice Technology Consultingu. Předchozí pracovní zkušenosti získal ve společnosti Accenture nebo jako člen představenstva a finanční ředitel společnosti ČD Informační Systémy.

×

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru