Prague Champs se blíží. Esportová událost roku pro fanoušky League of Legends se odehraje v pražském O2 universu

Největší událost roku se chystá pro fanoušky League of Legends v polovině června v Praze. Víkendový mega event spojený s prvním českým turnajem s mezinárodní účastí, který bude doplněný o herní expo s celou řadou doprovodných akcí, se bude konat 18. a 19. června v exkluzivních prostorech pražského O2 universa. A poměřit síly s těmi nejlepšími hráči LoL můžete i vy. Stačí dát dohromady tým a obstát v konkurenci. Kvalifikace je totiž otevřená i pro amatérské týmy.
Ilustrační foto: Pixabay.com

Zažít unikátní atmosféru světového League of Legends eventu teď můžete i v Česku. V prostorech O2 universa se sejdou tisíce fanoušků a ti nejlepší hráči nejen z Česka, ale i ze zahraničí. Do soubojů se zapojí i známý francouzský League of Legends tým Gamers Origin. Z českých esportových hvězd se účastníci můžou těšit na Dynamo Eclot, eSubu, Entopiq a Sinners.

Unikátní součástí turnaje Prague Champs je otevřená kvalifikace. Poměřit síly s těmi nejlepšími tak může doslova každý. Stačí s kamarády poskládat League of Legends tým a zapojit se do kvalifikace, která proběhne 21. a 22. května. Čtyři nejlepší týmy pak postoupí do duelů s profesionálními esportovými týmy. Čtyři absolutně nejlepší z nich si pak zahrají semifinále a finále na eventu Prague Champs.

Trofej pro vítěze turnaje Prague Champs tvoří přední český designér Roman Kvita, který v minulosti získal například prestižní ocenění Red Dot Design Award přezdívané designový Oscar.

Mastercard je od roku 2018 globálním partnerem vydavatele hry League of Legends Riot Games a světového šampionátu Worlds ve hře League of Legends. Vloni společnost Mastercard rozšířila toto partnerství taky o sponzoring finálových bojů na evropské úrovni.

„Esport je nesmírně dynamické nové odvětví a Mastercard v něm hraje dlouhodobě důležitou roli.  Snažíme se využívat všech možností, jak gamerům přinášet stále nové a atraktivní benefity a přivést do Česka turnaj Prague Champs s mezinárodní účastí byl dalším krokem, jak vyjít vstříc přání esportových fanoušků,“ řekl generální ředitel společnosti Mastercard pro Českou republiku a Slovensko Michal Čarný.

Ve spolupráci s Komerční bankou taky vloni Mastercard vydal speciální esportovou limitovanou sérii platebních karet na motivy hrdinů ze hry League of Legends. Tato série karet zaznamenala v esportové komunitě obrovský úspěch, a proto bude představena nová edice se zcela novými designy i letos, a to právě při příležitosti konání turnaje Prague Champs.

V nové limitce zájemci najdou čtyři designy, každý s jinou postavou ze hry League of Legends. Konkrétně jde o šampiony Jayce, Kai`Sa, Ornn a Taliyah. Designy jsou k dostání od 2. května na kb.cz/lol.

„Esport není „jen hraní her“, je to o prožívání snů, o diskuzích, oddechu, ocenění výkonu jiných, živých přenosech a vyprodaných halách. Zábava, které se věnuje každý desátý z nás od teenagerů po dospělé ženy a může. I proto spoluorganizujeme největší český turnaj pro fanoušky LoL, i proto nabízíme novou řadu exkluzivních designů platebních karet s hrdiny této akčně-strategické hry.  Díky kartě s tímto designem získáte slevu jak na turnaj, tak na vybrané herní produkty ASUS ROG a těšit se můžete i na další benefity, které k těmto kartám budeme přidávat. Mimochodem, mojí nejoblíbenější hrdinkou je dcera prázdnoty Kai’Sa,“ uvedla Jitka Haubová, členka představenstva KB a provozní ředitelka.

Pro klienty Komerční banky a Mastercard jsou přímo na turnaji Prague Champs přichystané exkluzivní benefity. Držitelé platebních karet Komerční banky s motivem League of Legends dostanou slevu 30 procent na víkendovou vstupenku. Držitelé karet Mastercard zase můžou využít speciální zážitkové balíčky nebo možnost donášky občerstvení přímo na místo sezení v rámci arény.

Návštěvníci Prague Champs se můžou těšit na spoustu doprovodných akcí v rámci herního expa. Samotný turnaj doplní autogramiády a další možnosti setkání s nejlepšími týmy a osobnostmi české gamingové scény. Na expu se představí přední technologické značky a partneři turnaje, najdete tam herní koutky, chill zónu a budou se konat nejrůznější workshopy.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Jak nepřijít o část dědictví?

Poradna
Délka dědického řízení se kvůli nízkému počtu notářů i covidovým karanténám v poslední době protáhla, u složitějších řízení až na půl roku. Autor poradny má čerstvou zkušenost s jednáním déle než dvouletým.