Procter & Gamble a COOP věnovaly Českému červenému kříži 330 000 Kč

Společnosti Procter & Gamble a COOP slavnostně oznámily výsledek dalšího ročníku společného projektu S malou pomocí k velké radosti. Českému červenému kříži bylo věnováno 330 000 Kč, které jsou určené na obnovu přístrojového vybavení v Dětské odborné léčebně Charlotty G. Masarykové v Bukovanech.
Symbolický šek byl minulý týden slavnostně předán na plese COOP. Foto: Archív

Na konto tohoto projektu mířilo 1 % z ceny každého výrobku značek Procter & Gamble, jako je například Jar, Ariel, Lenor nebo Pampers, který si zákazníci zakoupili v obchodech COOP od začátku září do konce listopadu loňského roku.

„Vybrané finanční prostředky poslouží k nákupu nových lékařských a diagnostických přístrojů pro léčbu dětí s respiračními onemocněními, alergiemi nebo získanými poruchami obranyschopnosti. Dětskou odbornou léčebnou Charlotty G. Masarykové ročně projde více než 400 dětí a díky podpoře zákazníků, kteří se do projektu zapojili, se kvalita léčebného procesu opět o něco zvýší,“ přiblížila Miroslava Jirůtková, vedoucí Programového oddělení Úřadu ČČK.

Dětská odborná léčebna Charlotty G. Masarykové leží v obci Bukovany v malebném prostředí nedaleko Orlické vodní přehrady, v oblasti s velmi příznivými klimatickými podmínkami a tím nejčerstvějším vzduchem v Čechách. Ročně se v léčebně s kapacitou 85 lůžek léčí okolo 400 nemocných dětí.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB