PROFI CREDIT podpořil Zvolánka v přípravě na paralympiádu

Úspěšný český paralympionik Martin Zvolánek zahájil přípravu na nadcházející sezonu, s cílem kvalifikovat se na paralympiádu, která se v roce 2020 uskuteční v japonském Tokiu. Úvěrová společnost PROFI CREDIT ho v cestě za jeho snem podpořila částkou 70 000 Kč.
Martin Zvolánek a Pavel Klema. Foto: PROFI CREDIT

Pardubický rodák Martin Zvolánek, který letos v červnu oslaví své 45. narozeniny, je úspěšným českým paralympionikem. Pokud se mu letos podaří uspět v několika mezinárodních soutěžích, kvalifikuje se již na svou pátou paralympiádu. Českou republiku reprezentoval na hrách v Sydney (2000), Pekingu (2008), Londýně (2012) i v Riu (2016).

V Tokiu se chystá svou zem reprezentovat ve stolním tenise. V tomto sportu dosáhl v minulosti velkých úspěchů. Tím největším byla bronzová medaile na paralympiádě v australském Sydney.

Vzhledem k velké finanční náročnosti přípravy, se žádný český paralympionik neobejde bez podpory soukromých dárců. Zvolánek ji dlouhodobě dostává od jedné z největších úvěrových společností na českém trhu. PROFI CREDIT jej letos podpořil částkou 70 000 Kč.

Šek převzal z rukou generálního ředitele společnosti Pavla Klemy v pardubické centrále firmy. „Martina podporujeme již mnoho let. V loňském roce se dokonce stal ambasadorem našeho projektu Pro více úsměvů, který pomáhá talentovaným jedincům v cestě za jejich sny,“ vysvětluje Klema.

Nejde však pouze o finanční podporu. Zvolánek se jako ambasador pravidelně účastní různých firemních akcí, kde se setkává se zaměstnanci PROFI CREDITu. Ti dlouhodobě sledují jeho výkony a fandí mu v jeho snaze kvalifikovat se na další paralympiádu.

„Martinovi držíme palce do všech mezinárodních klání, která ho čekají. Je opravdovou inspirací pro všechny, kteří se musí vypořádat s nelehkou životní situací,“ uzavírá Pavel Klema.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru