RBP má nového ředitele pro zdravotnictví

Od 1. srpna 2022 se novým ředitelem pro zdravotnictví stal Ing. Pavel Rydrych, který před nástupem do zdravotní pojišťovny RBP pracoval od roku 2017 jako vedoucí odboru zdravotnictví Krajského úřadu Moravskoslezského kraje.
Novým ředitelem pojišťovny RBP pro zdravotnictví stal Ing. Pavel Rydrych. Foto: RBP

„Zde byl zodpovědný nejen za plynulé financování zdravotnických zařízení a jejich metodické řízení, ale také za komplexní rozvoj projektů koncepce zdravotní péče v krajských zařízeních,“ uvedl Antonín Klimša, výkonný ředitel RBP.

Díky svým manažerským schopnostem a perfektní znalosti situace krajského zdravotnictví se v průběhu pandemie stal krajským koordinátorem pro očkování obyvatel proti covid-19.

Pavel Rydrych je absolventem oboru Finance na Ekonomické fakultě Vysoké školy báňské – TU Ostrava. V rámci své profesionální praxe, kterou věnoval výhradně zdravotnictví, působil dva roky ve zdravotní pojišťovně ČPZP jako vedoucí oddělení na podporu řízení, ve Fakultní nemocnici Ostrava jako vedoucí odboru smluvních vztahů a zkušenosti nabýval také jako National Key Account Manager v jedné z předních mezinárodních farmaceutických společností Novartis.

Díky svému dřívějšímu působení v Národním referenčním centru DRG v Praze má rovněž bohaté zkušenosti v konzultační a poradenské činnosti v oblasti úhrad zdravotních služeb, v odborném vzdělávání pracovníků ve zdravotnictví nebo s řízením zdravotnických projektů.

„Nástupem pana ředitele Rydrycha je vedení zdravotní pojišťovny RBP po několika málo týdnech opět kompletní a v plné profesionální manažerské kondici,“ dodal Antonín Klimša.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Změny ve vedení skupiny ČSOB

Cílem skupiny ČSOB je zůstat silnou finanční skupinou, nejdostupnější pro všechny klienty v České republice, pokračovat ve zjednodušování služeb, digitalizaci a inovacích. Zjednodušení se nyní promítne i do …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB