Řetězce upravují ceny základních surovin na pečení cukroví. Dá se ušetřit za cukr, vejce nebo olej

Češi stále upřednostňují domácí výrobky před kupovanými. Velká většina z nás má na svátky doma dělané cukroví. Podívali jsme se na ceny základních surovin a máme pro vás tipy, na čem se dá podle dat Kupi.cz v meziročním srovnání ke konci roku v řetězcích nejvíc ušetřit nákupem v akci a co se vyplatí nakoupit do zásoby.

Ti, kdo chtějí vařit z klasických surovin a ušetřit mohou podle dat Kupi.cz v meziročním srovnání v akci nakoupit slunečnicový olej, cukr i vejce o čtvrtinu až třetinu levněji. Mouka si dlouhodobě drží stejnou cenu.

Slunečnicový olej vyjde o třetinu levněji

Lidé by se letos měli podle dat Kupi.cz zaměřit předně na nákup slunečnicového oleje. Pokud ho nyní koupí výhodně v akci, ušetří až třetinu financí. Stejně je tomu u vajec, které se letos objevují v akci o více jak třetinu levněji. Do zásoby se pak vyplatí nakoupit i cukr krupici, který můžete v akci ulovit zhruba o čtvrtinu výhodněji než loni.

Máslo ke konci roku většinou zdražuje

Ze základních surovin na pečení také stojí rozhodně za pozornost také cena másla. Ta se prozatím podle dat Kupi.cz vyvíjí příznivě, ale v posledních měsících roku bývá obecně nejdražší. „Akční cena tak může přesáhnout i loňská maxima,“ odhaduje manažer Kupi.cz Petr Miklík. Letos je jeho běžná cena vyšší než v loňském roce, ale díky větším slevám se daří jeho akční cenu držet na nižší úrovni.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nadace Via učí mladé Dobro-druhy, jak pomáhat druhým

Nadace Via opět otevírá dobročinný program Dobro-druzi. Až 15 týmů dětí a studentů může uspořádat vlastní dobročinnou akci a nadace výtěžek zdvojnásobí 1:1 až do výše 20 000 Kč. Jen minulý rok se v rámci programu vybral víc než 1 milion Kč.

Společnost NG RE mění název na Natland Real Estate

Společnost NG RE ze skupiny Natland bude své další plánované projekty realizovat pod novým názvem Natland Real Estate. V investiční skupině bude nadále zajišťovat developerské projekty, které jsou pro ni jedny z …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru