Skupina UniCredit získala 23 ocenění v průzkumu Euromoney Cash Management 2018

Průzkum Euromoney Cash Management 2018 označil skupinu UniCredit za vybraného poskytovatele cash managementu pro mezinárodní korporace, působící ve střední a východní Evropě, jakož i pro služby poskytované klientům a nefinančním institucím.

Kromě toho byla UniCredit vybrána za nejlepší banku v oblasti cash managementu v Rakousku, Bosně a Hercegovině, Chorvatsku a Turecku.

Skupina UniCredit získala ocenění Best Service Management v regionu střední a východní Evropy, v Severní Americe byla oceněna za služby finančním institucím, a v Rakousku, Bosně a Hercegovině, Rumunsku a v regionu střední a východní Evropy za nefinanční instituce.

Ve střední a východní Evropě se v rámci Best Service Management UniCredit umístila na prvpříčce v několika kategoriích, například Business Functions, Financial facilities, Personnel a Tech Provisions. V kategorii Tech Provisions byla skupina UniCredit vyzdvižena jako nejlepší ve své třídě v západní Evropě.

Andrea Diamanti, ředitel divize firemního a investičního bankovnictví pro střední a východní Evropu skupiny UniCredit, poznamenal: „Ocenění a výsledky soutěže potvrzují naši silnou nabídku služeb. Jsme poctěni uznáním, ktejsme dostali od finančních a nefinančních institu, a i nadále se budeme zaměřovat na neustálé zlepšování naší nabídky pro zákazníky a jejich spokojenost.“

Průzkum Euromoney Cash Management 2018 je 17. ročníkem průzkumu, který realizují vedoucí poskytovateproduktů cash managementu a služeb po celém světě. Považuje se za standard v průzkumech pro globální průmysl v oblasti cash managementu a je vnímán jako nejkomplexnější průvodce na trhu v této oblasti.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru