Společnost Kingston Technology získala několik ocenění od Cyber Defense Magazine

Společnost Kingston Digital, Inc., která je výrobcem flash pamětí a dceřinou společností Kingston Technology Company, Inc., světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, zvítězila v kategorii Nejlepší firma v oblasti prevence ztráty dat, a potvrdila tak svoji pozici průkopníka v tomto oboru.

Kromě toho v dalších kategoriích soutěže Cyber Defense 2018 Global Awards zvítězily také její šifrované USB flash disky IronKey D300 a SSD disky UV500. Tato ocenění uděluje časopis Cyber Defense Magazine celosvětově inovátorům na poli kybernetické bezpečnosti a ochrany informací. Společnost Kingston byla s šesti získanými cenami nejúspěšnější z více než 3 000 společností, které letos měly nominace na ocenění v oblasti zabezpečení dat.

 • Společnost Kingston Technology vyhrála v kategorii Hot Company Data Loss Prevention (Nejlepší firma v oblasti prevence ztráty dat)
 • Šifrovaný USB flash disk IronKey D300 obdržel následující ocenění:
  • Editor’s Choice Bring Your Own Device (BYOD) (Doporučení redakce v kategorii Přineste si do práce svoje vlastní zařízení)
  • Best Product Security Hardware (Nejlepší produkt v kategorii Bezpečnostní hardware)
 • SSD disk UV500 s 256bitovým AES hardwarovým šifrováním a podporou standardu TCG Opal 2.0 získal tři další ocenění:
  • Most Innovative Data Loss Prevention (Inovativní řešení prevence ztráty dat)
  • Most Innovative Encryption (Inoativní šifrování dat)
  • Next Gen Security Hardware (Nejmodernější bezpečnostní hardware)

„Průniky do datových systémů a krádeže nebo ztráta důvěrných firemních nebo osobních informací jsou velkým celosvětovým problémem,“ uvedl Robert Allen, ředitel marketingu a technických služeb Kingston pro region EMEA. „Věříme, že jedním z klíčů k úspěšnému plánu zabezpečení dat a minimalizaci následků průniků do datových systémů je zajištění šifrované ochrany dat jak v rámci firewallu, tak i mimo něj. Získání titulu Nejlepší společnost a také dalších ocenění Cyber Defense 2018 Global Awards za své úsilí v oblasti bezpečnostních řešení považujeme za velkou poctu.“

„Jsme rádi, že jsme mohli vyhlásit Kingston Technology vítězem v těchto kategoriích,“ uvedl Gary S. Miliefsky, vydavatel časopisu Cyber Defense Magazine. „Cyber Defense Magazine pátral šest měsíců po celém světě, aby našel inovativní a nejprogresivnější společnosti v oboru kybernetické bezpečnosti, které by se mohly stát kandidáty na získání našich ocenění za rok 2018. Kingston získal tato ocenění za mimořádnou aktivitu při vytváření inovativních řešení, která pomáhají chránit společnosti a organizace po celém světě před negativními provozními i ekonomickými dopady zákeřných útoků a průniků do datových systémů.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru