Správa firemních financí i placené poradenství. S novou službou Corporate Services přináší Swiss Life Select na český trh obojí

Swiss Life Select představuje na českém trhu novou službou finančního poradenství zaměřující se na správu firemních financí. Služba Corporate Services zároveň přináší koncept placeného poradenství, který zajistí transparentnost, nezávislost i kvalitu poradenských služeb.

Klienti již nebudou omezeni nabídkou produktů, které se vážou na provizní systém. V rámci služby Corporate Services poradí Swiss Life Select českým firmám s platebními operacemi, financováním, investicemi, krytím rizik i optimalizací kapitálové struktury.

Konceptem placeného poradenství se Swiss Life Select zásadně odlišuje od stávajících poradenských modelů na českém trhu. Ty jsou postaveny na provizním systému. Novinka přináší firemním klientům možnost platby napřímo, a to za poradenské služby a zprostředkování finančních produktů.

„Přímou platbou poradenské společnosti má klient kontrolu nad kvalitou poradenství i doporučených řešení správy firemních financí. Klientům můžeme nezávisle vybrat to nejlepší řešení ze všech dostupných produktů a služeb na trhu,“ vysvětluje Petr Mariáš, ředitel Corporate Services ve společnosti Swiss Life Select.

Ze soukromého na firemní trh

Společnost Swiss Life Select doposud poskytovala služby finančního poradenství především v oblasti správy soukromých financí pro jednotlivce i bonitní klienty se službou Premium. Loni představila specializovaný produkt Medical pro správu financí lékařům a pracovníkům ve zdravotnictví. Se službou Corporate Services se nově Swiss Life Select začíná orientovat i na trh firemních financí. Nová služba firemním klientům přináší komplexní správu firemních financí. Na českém trhu jde o novou službu, která je v pohledu na firemní finance unikátní.

„Mnoho našich dosavadních klientů pochází z podnikatelského prostředí. Nabídka Corporate Services je tak logickým krokem, který nám umožní radit podnikatelům nejen se soukromými, ale i se správou firemních financí. Oba tyto světy jsou totiž často úzce propojené,“ vysvětluje Petr Mariáš. „Našim klientům chceme být dlouhodobým partnerem, který jim pomůže analyzovat stávající stav firemních financí, doporučit nebo vytvořit finanční strategie a konzultovat významné kroky v chodu firmy,“ dodává.

Služba Corporate Services se zaměří na poradenství v oblastech jako platební styk včetně dokumentárních plateb, financování, cizoměnové operace, pojištění, depozita a investice. Odborníci ze společnosti Swiss Life Select rovněž firmám nabídnou své znalosti v oblastech optimalizace kapitálové struktury, redistribuce nerozděleného zisku, finanční zaměstnanecké programy, ale i třeba asistenci při prodeji firmy a majetku.

„Naši specialisté poradí firmám také například se snižováním finančních nákladů, redistribucí nerozděleného zisku, ale i s určením správného způsobu struktury cizích zdrojů financování.  Jsme rovněž specialistou na finanční zaměstnanecké programy, zejména v oblasti penzijních, sociálních a retenčních programů,“ uzavírá Petr Mariáš. Poradenství od Swiss Life Select uvítají zejména majitelé malých a středních firem. Poradenských služeb v rámci Corporate Services využijí i firmy, které nemají pozici finančního ředitele.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Vyplatí se investovat do pojištění zaměřeného pouze na ženy?

Existuje celá řada různých druhů pojištění. Od těch, které si zakládá převážná část lidí, jako je pojištění úrazové nebo životní, až po celé spektrum pojištění různých specifických nešťastných událostí. Lidé chápou důležitost pojistky, která jim dá potřebnou jistotu, žít jaksi uvolněně a s klidem. V životě ženy …

Nejčtenější

Pronajala si chalupu. A s ní i nevraživého souseda

Pronajmout si chalupu na dovolenou je běžná věc. Člověk čeká, že když zaplatí deset patnáct tisíc za měsíc, a v sezóně na žádaném místě za týden třeba i dvojnásobek, tak vše bude v pohodě. Jenže v takové chaloupce …

Pálenka z garáže je svátost, ale ilegální

Česko doslova přetéká ovocem. Zahrádkáři se radují, že bude hodně pálenky. A někteří si ji dělají doma ve sklepě nebo v garáži. Bývá to svátost a chlouba, ale kromě potenciálních zdravotních rizik jde především o …
Rolovat nahoru