Zpříjemněte si léto a namíchejte si osvěžující drinky z dílny STOCK

Sladká zmrzlina, hřejivé sluneční paprsky a líné odpoledne na pláži kdesi u dalekého moře. I tak může vypadat dokonalá představa léta. Nebo jste spíš fanouškem českých luhů a hájů a na dovolenou jezdíte nejraději stanovat za roh do lesa?
Letní drinky v sobě skrývají skvělou výhodu – dokáží navodit jakoukoli atmosféru jen budete chtít. Ilustrační foto: Stock Plzeň-Božkov

Ať je váš perfektní obraz léta jakýkoli, jedno je jisté – letní dny si žádají aspoň kapku osvěžení. A je jedno, zda raději sedíte s přáteli na zahradě u grilu, nebo kempujete někde u vody či v lese. Léto je časem nekonečných slunečních dní a teplých nocí, ke kterým kapka osvěžujícího nápoje zkrátka patří, ať už jste kdekoli.

Kromě svěží chuti v sobě letní drinky ale skrývají ještě jednu skvělou výhodu – dokáží navodit jakoukoli atmosféru jen budete chtít. Je libo tropický ráj, rozkvetlá zahrada, nebo třeba až dálné Japonsko?

Jejich osvěžující chuť vás snadno přenese na libovolná místa podle vaší nálady a preferencí. Výroba je navíc snadná a nenáročná na suroviny. Vyzkoušejte proto různé neotřelé varianty a nechte se unášet vstříc novým zážitkům. Tak si připravte skleničky, sežeňte led a můžeme začít. Je jen na vás, kam se za pomoci našich drinků od STOCKU letos v létě vypravíte.

Jim Beam Lemonade
4cl Jim Beam
2cl Giffard Lemonade Base
12cl soda
Citron
Led

Vysokou sklenici naplňte ledem, nalijte Jim Beam a sirup, pořádně promíchejte, doplňte sodou, znovu lehce promíchejte a ozdobte. Tento recept na highball koktejl je jako stvořený pro slunné dny a relaxaci s přáteli, ať už budete kdekoli.

Legendární malina
4cl Legendario Elixir de Cuba
2cl Bartida Mixer malina (nebo malinové pyré)
1,5dl sody
Máta
Limeta
Čerstvá malina
Led

Do velkého panáku Legendaria nalijte malinové pyré, dolijte sodou a dobře promíchejte. Pro pořádné osvěžení přidejte několik kostek ledu. Ozdobte plátkem limety, snítkou čerstvé máty a několika malinami. Legendární malina je ideální společník pro ty, kteří potřebují doplnit vůni a dotek typické české lesní přírody.

Republica Honey&Lemon
4cl Božkov Republica Honey
15 cl citronová limonáda (bitter lemon)
Limeta
Led

Do sklenice na whisky dejte led a zalijte panákem Božkov Republica Honey. Přidejte citronovou limonádu, dobře promíchejte a drink ozdobte plátkem citronu nebo limetky. Klasika s příchutí medu vám připomene tradiční českou rozkvetlou louku.

Abuelo espresso tonic
45 ml Abuelo 7yo
Shot espressa
Fentimans tonic
Citronová kůra
Led

Sklenici naplňte ledem, přidejte Abuelo a zalijte prémiovým tonicem. Na závěr přidejte shot espressa, dozdobte citronovou kůrou a vydejte se na tenhle osvěžující panamský zážitek, jehož exotická chuť vás přenese do tamních krajů.

Fernet Citrus Spritz
4 cl Fernet Citrus Spritz
15 cl bezinková limonáda
Bazalka nebo máta
Plátek citronu
Led

Ve sklenici s ledem smíchejte Fernet Citrus Spritz s dobrou bezinkovou limonádou, přidejte pár snítek bazalky nebo máty a ozdobte plátkem citronu. Chuť tohoto drinku vás rázem přenese nejen na party, ale třeba i do rozkvetlé zahrady, kde nikdo nikam nespěchá.

Amundsen Skinny Mango
4 cl Amundsen Essences Mango
15 cl soda
2 cl mangové pyré

Tropickou variantu slavné skinny bitch vytvoříte snadno pomocí Amundsen Essences Mango, kterou smíchejte se sodou a mangovým pyré. Vynikající je také pomerančová verze, kde hlavní roli hraje Amundsen Essences Orange, soda a pomerančový fresh. Tak tuhle letenku do tropického ráje nepromarněte!

ROKU Tonic
4cl ROKU Gin
12cl Fentimans tonic
6 dílků čerstvého zázvoru
Led

Vysokou sklenici naplňte ledem, přidejte ROKU Gin a tonic, lehce promíchejte a ozdobte 6 dílky čerstvě nakrájeného zázvoru. Tenhle drink je zkrátka ideální pro chvíle, kdy potřebujete trochu zvolnit a nechat se unášet vašimi myšlenkami kamkoli, třeba do dálného Japonska.

Tip na již předmíchané drinky v plechovkách „READY-TO-DRINK“

Mojito, cuba libre a gin s tonicem jsou tři nesmrtelní letní parťáci, kteří nezkazí žádnou zábavu, a ještě navíc osvěží horký slunný den. I přes jejich nenáročnou přípravu se ale může stát, že vám na jejich výrobu po práci nezbude čas, nebo na dovolené neseženete všechny potřebné ingredience. Z dílny STOCK Plzeň-Božkov proto nově přichází tři předmíchané ready-to-drink nápoje, které vám ušetří nejen čas a energii, ale navíc s vámi poputují na jakékoli letní dobrodružství.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB