Asociace stavebních spořitelen posiluje tým

Personálie
Asociace českých stavebních spořitelen (AČSS) oznámila změny v týmu a organizační struktuře. Výkonného řízení se nově ujímá Monika Zahálková, výkonná ředitelka České bankovní asociace (ČBA). Vedoucím komunikace a kontaktem pro média bude Radek Šalša, který tuto pozici zastává i v ČBA.
Monika Zahálková se nově ujímá výkonného řízení Asociace českých stavebních spořitelen. Ilustrační foto: ČBA

„Stavební spořitelny jsou nedílnou součástí finančního trhu. AČSS chce využít expertního a analytického zázemí ČBA a synergií, které tato změna přináší. Dál ale zůstává samostatným subjektem s vlastním prezidiem,“ uvedl ke změnám předseda prezidia AČSS Libor Vošický.

Podle Moniky Zahálkové spolu obě asociace dlouhodobě úzce spolupracují a mají v mnoha ohledech společné cíle a zájmy: „Chceme proto naši spolupráci zefektivnit,“ vysvětlila.

Asociace českých stavebních spořitelen vznikla v roce 2000 a dnes sdružuje všech pět tuzemských stavebních spořitelen: ČSOB Stavební spořitelnu, Modrou pyramidu stavební spořitelnu, Moneta Stavební Spořitelnu, Stavební spořitelnu České spořitelny a Raiffeisen stavební spořitelnu.

PSALI JSME:
Zájem o stavební spoření byl loni nejvyšší za posledních osm let

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Marek Loula novým členem představenstva ČSOB

ČSOB s předstihem informovala portál Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) o chystaných změnách ve svém vedení. Od září letošního roku do představenstva nastoupí Marek Loula, současný člen představenstva na …

Jaroslav Rychna posiluje vedení Buřinky

Čtvrtým členem představenstva Stavební spořitelny České spořitelny (Buřinky) se stal Jaroslav Rychna. Ve firmě působí od roku 2016 a nově se stává vedoucím divize informačních technologií. O novém personálním …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Konec týrání, jatka budou na kamerách

Analýza
Česká vláda udělala další krok směrem k ochraně zvířat. Od začátku roku 2026 budou provoz na všech tuzemských jatkách monitorovat kamery. Ministerstvo zemědělství si od tohoto kroku slibuje výrazné omezení týrání zvířat při porážení.