Matěj Vyskočil jednatelem společnosti Zeitraum

Společnost Zeitraum se zaměřuje na poskytování moderního ubytování v Praze a dalších evropských městech. Jejím novým jednatelem v Česku se stal Matěj, informovala firma portál Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz). Vyskočil bude odpovědný za celkové řízení a strategický rozvoj firmy.
Za celkové řízení společnosti Zeitraum v Česku nově odpovídá její nový jednatel Matěj Vyskočil. Foto: Zeitraum

Společnost Zeitraum v tuzemsku provozuje pět kampusů pro vysokoškolské studenty a mladé profesionály a dva domy se servisovanými apartmány. Matěj Vyskočil zde působil od roku 2022 jako provozní ředitel. Významně se podílel na zefektivnění interních procesů a řízení tuzemského i zahraničního portfolia.

„Matěj Vyskočil prokázal během svého působení ve funkci provozního ředitele vynikající manažerské a vůdčí schopnosti. Jsem přesvědčena, že pod jeho vedením bude Zeitraum i nadále úspěšně naplňovat svou vizi poskytování kvalitního a moderního bydlení nejen pro studenty a mladé profesionály,“ uvedla k jeho povýšení Zdena Noack, ředitelka společnosti Zeitraum.

Vyskočil je absolventem oboru podnikové finance na Vysoké škole finanční a správní v Praze. Před příchodem do Zeitraum zastával téměř pět funkci ředitele OREA Hotelu Pyramida na pražském Břevnově.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB