Do Sazky přicházejí Radka Seberová a Rudold Reisner

Společnost Sazka dále rozvíjí své aktivity v oblasti udržitelnosti, společenské odpovědnosti a sponzoringu a posiluje svůj tým. Jako specialistka CSR a udržitelnosti nastupuje Radka Seberová (29), která dříve působila ve společnosti Avast. Novým senior specialistou sponzoringu se stává Rudolf Reisner (28), bývalý brand manager AC Sparta Praha.
Jako specialistka CSR a udržitelnosti nastupuje do Sazky Radka Seberová (29), která dříve působila ve společnosti Avast. Foto: Sazka

„Oba příchody souvisejí s ambicí Sazky rozšiřovat podporu komunit zejména v oblasti sportu, ale také s plánem být jasným leaderem v oblasti odpovědného hraní. Připravujeme řadu nových projektů. Vstupujeme také do oblasti nefinančního reportingu ESG,“ informoval redakci FAEI.cz ředitel vnějších vztahů a udržitelnosti Petr Jonák.

Na pozici specialistky CSR a udržitelnosti přichází do Sazky Radka Seberová, která poslední čtyři roky strávila ve společnosti Avast. Ve své nové roli chce dále prohlubovat propojení CSR aktivit Sazky s jádrem samotného podnikání společnosti a zaměřit se na téma zodpovědného hraní a souvisejících aktivit.

Novým senior specialistou sponzoringu Sazky se stává Rudolf Reisner (28), bývalý brand manager AC Sparta Praha. Foto: Sazka

Druhým velkým pilířem bude CSR v oblasti sportu, který Sazka tradičně podporuje. Seberová bude rovněž koordinovat oblast nefinančního reportingu ESG. „Po roce a půl stráveném ve světě diverzity a inkluze se těším na širší záběr, kdy se budu moci vedle společenské odpovědnosti věnovat i nefinančnímu reportingu,“ uvedla.

Divizi vedenou Petrem Jonákem v Sazce doplní Rudolf Reisner, který se v prostředí marketingu pohybuje více než sedm let. Naposledy působil ve fotbalovém klubu AC Sparta Praha, jako projektový manažer se podílel na komunikaci rebrandingu, za nějž v roce 2021 získal klub stříbrnou cenu Effie a 1. místo ve Zlatém středníku.

Zavřít reklamu
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB