Herečka Aneta Kernová se stala ambasadorkou Asociace občanských poraden

Personálie
Herečka, režisérka, zpěvačka, malířka i scenáristka. Tím vším je nebo vbrzku chce být Aneta Kernová, která v současné době pendluje mezi Amerikou a Prahou. „Noste roušky,“ nabádala Aneta ve videu, které viděly během covidu stamiliony lidí na celém světě.
Schopnost vcítit se do problémů druhých, do lidí, kteří jsou utlačení, traumatizovaní nebo znevýhodnění, přivedla herečku ke spolupráci s Asociací občanských poraden. Foto: Archiv Anety Kernové

„Když prší slzy“ je název filmu, pojednávající o domácím násilí a lásce dvou žen, kde Aneta Kernová ztvárnila jednu z hlavních rolí. Poselstvím filmu je pomoci obětem domácího násilí, aby našly sílu od násilníka odejít a začít nový život.

Schopnost vcítit se do problémů druhých, do lidí, kteří jsou utlačení, traumatizovaní nebo znevýhodnění, přivedla Anetu ke spolupráci s Asociací občanských poraden (AOP), které bude pomáhat v PR aktivitách a podporovat fundraising  AOP.

„Potkala jsem se zde s odborníky, kteří pomáhají spoustě lidem v tíživých životních situacích a jsou jedničkami ve svém oboru. Jsem vděčná za to, že mohu být součástí úsilí o pomoc tam, kde je to třeba,“ říká k tomu Kernová a dodává: „Mně osobně pomohla na mé životní cestě spousta lidí, a proto, když můžu, tak pomůžu.“

Podle Hynka Kalvody, předsedy výboru AOP, je pomoc lidí, jako je Aneta, pro občanské poradny velmi důležitá. „Svou citlivostí a otevřeností může oslovit řadu sponzorů, ale také lidí, kteří jsou v těžké životní situaci, a upozornit je, že v občanských poradnách mohou nalézt bezplatnou pomoc,“ uvedl.

PSALI JSME:
Dlužím peníze, poradíte mi? Dotazů na občanské poradny přibývá

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB