Marcin Gołębiewski přebírá vedení nového klastru UPS

Personálie
Společnost UPS informovala portál Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) o nástupu Marcina Gołębiewského na pozici ředitele klastru zemí střední a východní Evropy. Jeho hlavním úkolem bude dohled nad provozem malých balíkových zásilek a řízení rozvoje obchodu a strategie v tomto regionu.
Za nový klastr UPS bude odpovědný Marcin Gołębiewski. Foto: UPS

Oblast, za niž bude Gołębiewski odpovědný, zahrnuje Českou republiku, Polsko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a Ukrajinu. Nový klastr UPS Central Eastern Europe má více než 2 100 zaměstnanců a je vybaven pěti špičkovými logistickými centry, která jsou zaměřena na podporu středoevropského trhu, kde Česká republika a Slovensko vedou v počtu uživatelů internetu nakupujících zboží a služby on-line.

Marcin, rodák z Polska, nastoupil do společnosti UPS v roce 2004 jako vedoucí účetnictví. Poté zastával různé finanční pozice v regionu i Itálii.

Ve své předchozí funkci finančního ředitele pro střední a východní Evropu, Blízký východ a Afriku se Marcin zaměřoval na obchodní expanzi UPS, efektivitu v provozu a zvyšování konkurenceschopnosti. Úspěšně vedl několik projektů, které měly pozitivní dopad na spokojenost zákazníků a podstatný vliv na optimalizaci provozu.

PSALI JSME:
UPS Healthcare jmenovala nového ředitele logistiky a distribuce v Evropě a Latinské Americe

Zavřít reklamu ×
  1. Nejhorší doručovací společnost v ČR. Nikdy nevím kam můj balík odvezou, pokaždé jinam dovolat se tam nejde. Děs-běs

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Radim Klabal posiluje tým ComSource

Česká společnost ComSource, která se zaměřuje na kyberbezpečnost, síťovou infrastrukturu a datovou analytiku, rozšířila svůj tým. Novým Delivery Directorem se stal Radim Klabal. O změnách firma informovala portál …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB