Martin Baláž odpovídá za provoz Prologis ve střední Evropě

Dosavadní senior viceprezident a country manager pro ČR, Slovensko a Maďarsko Martin Baláž byl jmenován jedním ze čtyř nových Head of Asset Management, čímž se stal zodpovědným za provoz společnosti Prologis v celé střední Evropě. Firma o změně ve vedení informovala portál Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz).
Šéfem správy aktiv firmy Prologis se stal Martin Baláž. Foto: Prologis

Baláž bude z pozice Head of Asset Management (šéf investičního managementu, správy aktiv – pozn. red.) dohlížet na všechny aspekty provozu, zákaznickou péči, pronájem, správu budov a řízení výstavby v Polsku, České republice, Maďarsku a na Slovensku.

Novou organizační strukturu Prologis představil na začátku roku s cílem zefektivnit řízení a rozvržení portfolia v rámci regionu tak, aby bylo možné ještě efektivněji reagovat na potřeby zákazníků, kteří stále častěji vyhledávají nemovitosti a provozní řešení na míru.

„Za deset let svého působení v Prologis jsem se přesvědčil, že zákazníci jsou pro naše týmy vždy na prvním místě. Inovativní řešení zavádíme tak, aby z nich měli prospěch právě zákazníci a místní komunity – jsem proto upřímně rád, že mohu i nadále přispívat k úspěchu a řízení této společnosti ve střední Evropě,“ uvádí ke svému působení Martin Baláž.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB