Martina Sansevič je novou finanční ředitelkou Edenredu

Novou finanční ředitelkou společnosti Edenred, která na tuzemském trhu patří mezi přední poskytovatele firemních benefitů v oblasti volnočasu i stravování, se stala Martina Sansevič (43). Přišla ze společnosti Delirest Services, kde působila na obdobné pozici. Sansevič se může pochlubit bohatými zkušenostmi s vedením týmů ve velkých mezinárodních i tuzemských společnostech.
Martina Sansevič vystudovala systémové inženýrství na Ekonomické fakultě Vysoké školy báňské – Technické univerzity v Ostravě. Ve volném čase se kromě péče o rodinu věnuje správě rodinného vinařství a sportu. V létě má ráda cyklistiku, v zimě běžky. Foto: Edenred

Firma o nové finanční ředitelce pro Česko a Slovensko informovala v těchto dnech v tiskové zprávě s tím, že Sansevič uvedenou funkci zastává už od letošního 1. ledna. Nezodpovězenou otázkou tak zůstává, proč Edenred informuje o personální změně po více než čtyřech měsících.

Během své více než 18leté kariéry ve velkých mezinárodních i tuzemských společnostech Martina Sansevič nasbírala bohaté zkušenosti s vedením týmů a prací v oblasti financí a controllingu. V minulosti zastávala manažerské pozice například ve společnostech CCS, O2 Czech Republic či Xerox. Svůj příchod do Edenredu sama vnímá jako ideální karierní krok kupředu.

„Velmi mi imponuje inovativní přístup k oblasti zaměstnaneckých benefitů, který společnost prosazuje, a těším se na nové výzvy, které práce přinese. Našim klientům chceme zajišťovat nadstandardní servis založený na transparentním přístupu a dlouhodobé spolupráci,“ uvedla Sansevič.

Zavřít reklamu
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB