Zdeněk Zádrapa novou posilou retailového oddělení CBRE

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, informovala redakci Finančních a ekonomických informací (FAEI.cz), že jmenovala Zdeňka Zádrapu (46) do pozice vedoucího týmu High Street Retail and Tenant Representation.
Zdeněk Zádrapa, nová posila retailového oddělení společnosti CBRE, hovoří plynně anglicky. Mezi jeho záliby patří plavání, společenský tanec, lyže, cestování a trávení času s rodinou. Foto: CBRE

Jeho hlavní úlohou – a zde přichází vysvětlení jeho pozice v angličtině – bude pronájem komerčních realit na hlavních nákupních třídách v centrech velkých měst, zejména v Praze. Bude také odpovídat za zastupování nájemců při rozšiřování jejich obchodní sítě anebo při vstupu na český trh. Zádrapa do CBRE přichází s více než dvacetiletými zkušenostmi v oboru komerčních nemovitostí.

Během své dosavadní kariéry se podílel na pronájmu řady nemovitostí zejména v centru Prahy. Mimo jiné pracoval na leasingovém mandátu u luxusního projektu Fairmont Golden Prague Hotel v Pařížské ulici či obsazení retailového projektu 100Yards Na Příkopě.

Poslední dekádu se Zdeněk Zádrapa specializoval přímo na prémiový segment trhu. Před svým nástupem do CBRE působil více než deset let v poradenské společnosti Cushman & Wakefield, kde zajišťoval otevření poboček Starbucks a L’Osteria anebo prodejen Apple, COS, IKEA, Vodafone apod.

„Jsem přesvědčen, že dokážeme podpořit pronajímatele při zajištění kvalitních nájemců a také nájemce při výběru nejvhodnějších lokalit pro jejich rozvoj. Těším se, že v centru Prahy přivítáme další české a mezinárodní značky, které zlepší maloobchodní prostředí v naší metropoli,“ uvedl Zádrapa.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB