PSN chystá výstavbu za 10 miliard korun. V Praze díky PSN přibydou až 3 tisíce nových bytů

V květnu 2021 oslavila společnost PSN třicáté narozeniny. Důvodem k oslavám se stalo i prestižní ocenění nejlépe řízených firem Czech Best Managed Companies, které získala již podruhé za sebou. Za třicet let existence vybudovala PSN portfolio sedmdesáti nemovitostí, které zahrnuje i takové architektonické skvosty jako Tančící dům, Dům módy na Václavském náměstí nebo mrakodrap City Empiria.
Dům módy na Václavském náměstí z portfolia PSN. Foto: PSN

Bývalý Transgas, Koh-i-noor nebo Vanguard Prague

Ambiciózní projekty společnosti PSN nezastavila ani pandemie. Významná rodinná firma stále roste, aby probouzela k životu další a další domy. V příštích pěti letech má v plánu prostavět převážně v Praze 10 miliard korun. V celkem 25 projektech vzniknou až 3 tisíce nových bytů.

Asi 150 bytů by mělo vyrůst v samém srdci Prahy, na pozemku po bývalém komplexu Transgas. Tady by měl v režii PSN vzniknout nový multifunkční objekt. Celá obytná zóna, která počítá i s doprovodnými obchody a službami, nabídne díky PSN komfortní bydlení i v pražských Vršovicích, v rámci revitalizace industriálního areálu Koh-i-noor. Industriální genius loci zůstane zachováno, i proto budou mít některé byty ve Vršovicích podobu loftů.

Loftové bydlení se pod taktovkou PSN chystá i v pražských Modřanech. V rámci projektu Vanguard Prague se budova bývalé Microny proměňuje na luxusní loftové bydlení. Spolu s přilehlou novostavbou nabídne 250 unikátních bytů charakteristických velkolepým prostorem a mimořádnou vzdušností.

Lofty Vanguard Prague jsou výjimečné v mnoha směrech, třeba střešní terasou s panoramatickým výhledem, anebo designovým wellness se skleněným bazénem v podobě akvária, které nahradí původní atomový kryt. Unikátem v celé střední Evropě je autovýtah uprostřed budovy.

Uvažujete o prodeji nemovitosti?

Přes velkolepé plány neopouští PSN chuť investovat. Chystá další nákupy různých typů nemovitostí v objemu 6 až 10 miliard korun. Akviziční tým PSN neustále hledá nové příležitosti, ať již půjde o klasické činžáky a bytové domy, kancelářské budovy, logistické areály, obchodní centra nebo pozemky. Pokud patříte k majitelům, kteří uvažují o prodeji nemovitosti, dveře PSN jsou vám otevřené. PSN kupuje.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Libor Myška ve vedení společnosti ŠKODA AUTO Deutschland

Po pěti úspěšných letech odchází Frank Jürgens z vedení společnosti ŠKODA AUTO Deutschland. Jeho nástupcem se stane Libor Myška, který do ŠKODA AUTO Deutschland přichází z centrály společnosti ŠKODA AUTO v České …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru