Relaxujte jako rakouský císař. Saunová nálož kousek od českých hranic

Saunový a vodní svět Sole-Felsen-Bad v rakouském Gmündu je jako z pohádky. Leží těsně za českými hranicemi kousek od Třeboňska v nádherné přírodní scenérii regionu Waldviertel s idylickým jezerem. Z Prahy jste autem v Sole-Felsen-Bad za dvě a půl hodiny.
Z Prahy jste autem v Sole-Felsen-Bad za dvě a půl hodiny. Reprofoto: waldviertel.at

Venkovní prostor tvořený zahradou a tematickými saunami otevírá krásné výhledy, jež si nezadají se skandinávskou krajinou. Stačí si jen vybrat. Venku se nacházejí solná sauna (90 °C), lesní sauna (70–95 °C), panorama sauna (70–95 °C) či relaxační jeskyně. Vodní a saunový svět nenabízí jen relaxační prostory uprostřed lagun s masážními sedadly, tryskami a vířivkami, ale také skluzavky, vodní trysky a tunely.

Uvnitř se pak návštěvníci mohou těšit na achátovou saunu (80 °C), křišťálovou saunu (95 °C), borovicovou saunu (60 °C) i parní jeskyni (48 °C). „Každý měsíc pořádáme speciální saunové párty, během nichž naši mistři předvádějí své schopnosti a velmi kreativní zábavné prvky,“ uvádí marketingový manažer Thomas Hanko. Vnitřní bazény mají teplotu až 34 °C a jsou obohaceny o léčivou sůl z oblasti Bad Ischl, lázeňského císařského centra, jež si oblíbila i císařovna Sissi.

PSALI JSME:
Tropical Islands – dobijte si baterie v německých „tropech“

„Plánujeme naše venkovní sauny již brzy okořenit sněhovou sprchou. Hosté se tak po saunování mohou ochladit pod tekoucím proudem sněhových vloček. Zažijí tak téměř idylickou zimu i během letních veder. Sněhová sprcha navíc prospívá srdci i celému krevnímu oběhu, tělo je totiž ochlazováno pomalu,“ dodává Hanko.

Vstupné:

Dospělí na 2 hodiny: 16,50 eur
Dospělí na 4 hodiny: 21,90 eur
Dospělí celodenní: 26,50 EU eur
Děti do 6 let: 8,50 eur
Děti od 6 do 15 let na 2 hodiny: 11,90 eur
Děti od 6 do 15 let na 4 hodiny: 15,50 eur
Děti od 6 do 15 let celodenní: 18,50 eur

Více na: www.sole-felsen-bad.at/en/

PSALI JSME:
Vodní světy: Aquapark Centrum Babylon – liberecká „továrna na zážitky“

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Cestování

Na dovolenou s cestovkou? Zájem Čechů se vrací

Po letech se výrazně zvýšil podíl Čechů, kteří vyráží do zahraničí s cestovní kanceláří. Stoupl na 46 procent. S odvoláním na statistické údaje o tom informovala ERV Evropská pojišťovna.

Aquapark Wroclaw láká na multimediální tobogán

Vratislavský vodní svatostánek láká na multimediální tobogán a terapeutické místnosti – halodarium a tepidárium. Přijdete jim na chuť? Z Prahy jste autem v polské Wroclawi (česky Vratislav, pozn. red.) za necelé …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Mladí se vyhýbají starým, aby jim nemuseli pomáhat s mobilem či počítačem

Průzkum
Někteří mladí lidé se záměrně vyhýbají starším členům rodiny, protože předpokládají, že po nich budou požadovat pomoc s počítačem nebo mobilem. Je to jeden z výsledků průzkumu společnosti Kaspersky, která zkoumala, do jaké míry dokážou technologie ovlivnit vztahy v rodině nebo mezi přáteli, pokud se objeví IT problém. Pozitivní zprávou je, že takových „vyhýbačů“ je jen několik procent.

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru