Soutěž Kanceláře roku prodlužuje registrace do 26. dubna 2023

Letošní, v pořadí již sedmý, ročník soutěže Kanceláře roku hlásí vysoký zájem soutěžících. Z toho důvodu se prodlužuje možnost registrovat své kanceláře do soutěže. Konečné datum podání přihlášek tak pořadatel soutěže, společnost Prochazka & Partners, přesouvá na 26. dubna 2023.
Ilustrační foto: Soutěž Kanceláře roku

Jako každý rok, i letos je pro soutěžící firmy a architekty celá soutěž zdarma, a to včetně slavnostního galavečera v Paláci Žofín. Během něj se letos v létě vyhlásí vítězové devíti soutěžních kategorií a speciální Ceny poroty pro výjimečný přínos designu.

„I přes post-covidové období, kdy řada firem přenastavila své využívání kanceláří, víme o více než 150 firmách, které mají úplně nové, nebo nově zrekonstruované kanceláře ve vysokém standardu. Od začátku roku 2023 pak trh hlásí rekordní poptávku po kancelářích za posledních pět let. Ty kanceláře, které nakonec v naší soutěži uspějí, se stanou příkladem v oblasti kancelářského designu a péče o zaměstnance. Dle dosavadních přihlášek je zřejmé, že kvalitní architektura a péče o zaměstnance již dávno nejsou omezeny pouze na největší města v zemi,“ říká Radek Procházka, předseda poroty Kanceláře roku a Managing Partner společnosti Prochazka & Partners.

Připomínáme, že výjimečné kancelářské interiéry firem v České republice letos soutěží v devíti kategoriích, do kterých se mohou soutěžící přihlásit. Pomyslnou desátou kategorií je pak „Cena poroty“.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Výčep pod komínem v pivovaru Staropramen je zpět

Po zimní přestávce se pro širokou veřejnost znovu otevírají brány pivovaru Staropramen. V rámci letošního prvního Výčepu pod komínem, který se uskuteční ve čtvrtek 8. června od 17:30 hodin, pokřtíme novinku v portfoliu.

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB