Vlastnictví nemovitosti není vždy výhra. Co dělat, když máte v rukou černého Petra?

Tempo růstu zdražování nabírá na obrátkách a posiluje význam nemovitostí, které v současnosti ve velkém slouží jako bezpečný úkryt peněz před inflací. Na druhé straně však vlastnictví nemovitosti obnáší i menší či větší finanční výdaje, zejména v závislosti na kvalitě a aktuálním stavu daného objektu.
Někdy se nemovitost neobejde bez náročné rekonstrukce. Ilustrační foto: Pixabay.com

Správa, údržba a opravy bytu dokáží majitele pěkně potrápit, co teprve, když jde o celý bytový dům? Co když stavba nutně vyžaduje náročnou rekonstrukci? Historická stavba navíc může být pod památkovou ochranou, stará továrna zase trpět neúnosnou ekologickou zátěží, nevyužívaná kancelářská budova může dokonce ohrožovat zdraví a bezpečnost kolemjdoucích.

Prodej nemovitosti: Předání vlastnictví i odpovědnosti

Žádná situace není bezvýchodná. Každý vlastník má vždy možnost nemovitost prodat. Nový vlastník pak přebírá vlastnické právo a s ním i odpovědnost. Při prodeji nemovitosti spolehlivému investorovi získá původní vlastník mnohem více než peníze. Prodejem může své nemovitosti zajistit budoucnost. Odpovědný investor s dostatkem vlastního kapitálu umí za všech okolností najít cestu k nejlepšímu možnému využití dané nemovitosti.

Kde hledat odpovědného investora?

30 let zkušeností na trhu realit. Více než sedmdesát exkluzivních nemovitostí ve vlastním portfoliu a rozsáhlé reference jsou pro majitele zárukou, že o jejich nemovitost bude dobře postaráno. Společnost PSN dlouhodobě hledá reality, kterým by mohla vdechnout nový život. Nechybí ji k tomu vlastní kapitál ani kvalifikovaný tým s rozsáhlými zkušenostmi, který spolehlivě vyřeší i ty nejsložitější případy.

Nezáleží na aktuálním technickém stavu nemovitosti, problémem nejsou ani právní vady. Důležitý je potenciál, který PSN dokonale naplní. Dokládají to realizované projekty, například rekonstrukce neorenesančního Paláce Dlážděná nebo Rezidence Opletalova v historickém jádru Prahy, také proměna naddimenzované budovy Microna v pražských Modřanech v unikátní loftové bydlení Vanguard Prague, revitalizace vršovického areálu Koh-i-noor, která dá vznik moderní obytné zóně v industriálním stylu, nebo plánovaná novostavba na místě bývalého komplexu Transgas v těsném sousedství Václavského náměstí.

PSN se nezalekne ani těch největších výzev. Pokud je takovou výzvou i vaše nemovitost, obraťte se na akviziční tým PSN.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Skupina KROUŽKY spouští vzdělávací projekt PAIDOS

Skupina KROUŽKY, která je jedním z největších organizátorů zájmových a vzdělávacích kroužků a volnočasových aktivit pro děti přímo v základních a mateřských školách po celé ČR, a která je součástí české investiční …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB