Z developera M&K Real Estate se stal NG Real Estate, pro letošek připravil tři novinky

Developerská společnost M&K Real Estate realizuje své nové projekty pod názvem NG Real Estate, a.s. Zdůrazní tak svou příslušnost k investiční skupině Natland Group (NG), pro niž jsou developerské aktivity jedny z klíčových.
Rezidence Na Viktorce v Praze 3 získala pravomocné stavební povolení. Foto: NG Real Estate

„V oblasti rezidenčního developmentu jsme aktivní více než deset let, spolu s našimi partnery jsme zrealizovali projekty za více než tři miliardy korun,“ říká partnerka NG zodpovědná za oblast developmentu a předsedkyně představenstva NG Real Estate Jana Sečkářová.

Letos se v nabídce NG Real Estate objevují hned tři nové projekty. Už na jaře se začaly prodávat byty a řadové rodinné domy v Praze – Lipencích. „Více než polovina jich už má majitele, další jsou zarezervované,“ říká o projektu s názvem Lipenecký park vedoucí obchodního oddělení NG RE Šárka Kloučková.

Rozebrána je už podle ní také většina bytů v exkluzivním projektu Bubeneč Gardens. „Naše třetí letošní novinka, rezidence Na Viktorce v Praze 3, získala pravomocné stavební povolení, takže na trh připravujeme další byty v architektonicky ojedinělém domě,“ slibuje Kloučková.

„Myslíme dál, než na perspektivu výnosů,“ zdůrazňuje Jana Sečkářová. „Vizitkou naší práce je řada ocenění, která získávají naše projekty v hodnocení odborné i laické veřejnosti,“ dodává.

K oceněným projektům patří především Čakovický park v Praze 9, který opakovaně zvítězil v soutěži Realitní projekt roku v kategorii Cena veřejnosti. Během uplynulých deseti let zde postupně vyrostlo více než 800 bytů. Díky tomu patří Čakovice k nejrychleji se rozvíjejícím malým městským částem.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Firmy dokáží generovat nové nápady, ale nedokáží je uvádět do praxe

Studie Cass Business School a společnosti VMware odhaluje problémy, se kterými se podniky potýkají při realizaci inovací. Neschopnost přetavovat nápady v nové produkty, služby a strategie potřebnou rychlostí vystavuje firmy riziku selhání. Vyplývá to z nové studie, kterou zpracovala ekonomická škola Cass Business …

Světové ekonomické fórum ocenilo továrnu Rakona jako výrobní podnik budoucnosti

Na základě roční studie zkoumající více než 1000 provozoven zvolilo Světové ekonomické fórum rakovnický závod Rakona společnosti P&G jako jednu z 9 pokročilých továren – průkopníků 4. průmyslové revoluce. Závod Rakona byl oceněn především díky jeho komplexní synchronizaci: webová analytická simulace s možností …

Nejčtenější

Pronajala si chalupu. A s ní i nevraživého souseda

Pronajmout si chalupu na dovolenou je běžná věc. Člověk čeká, že když zaplatí deset patnáct tisíc za měsíc, a v sezóně na žádaném místě za týden třeba i dvojnásobek, tak vše bude v pohodě. Jenže v takové chaloupce …

Pálenka z garáže je svátost, ale ilegální

Česko doslova přetéká ovocem. Zahrádkáři se radují, že bude hodně pálenky. A někteří si ji dělají doma ve sklepě nebo v garáži. Bývá to svátost a chlouba, ale kromě potenciálních zdravotních rizik jde především o …
Rolovat nahoru