Z developera M&K Real Estate se stal NG Real Estate, pro letošek připravil tři novinky

Developerská společnost M&K Real Estate realizuje své nové projekty pod názvem NG Real Estate, a.s. Zdůrazní tak svou příslušnost k investiční skupině Natland Group (NG), pro niž jsou developerské aktivity jedny z klíčových.
Rezidence Na Viktorce v Praze 3 získala pravomocné stavební povolení. Foto: NG Real Estate

„V oblasti rezidenčního developmentu jsme aktivní více než deset let, spolu s našimi partnery jsme zrealizovali projekty za více než tři miliardy korun,“ říká partnerka NG zodpovědná za oblast developmentu a předsedkyně představenstva NG Real Estate Jana Sečkářová.

Letos se v nabídce NG Real Estate objevují hned tři nové projekty. Už na jaře se začaly prodávat byty a řadové rodinné domy v Praze – Lipencích. „Více než polovina jich už má majitele, další jsou zarezervované,“ říká o projektu s názvem Lipenecký park vedoucí obchodního oddělení NG RE Šárka Kloučková.

Rozebrána je už podle ní také většina bytů v exkluzivním projektu Bubeneč Gardens. „Naše třetí letošní novinka, rezidence Na Viktorce v Praze 3, získala pravomocné stavební povolení, takže na trh připravujeme další byty v architektonicky ojedinělém domě,“ slibuje Kloučková.

„Myslíme dál, než na perspektivu výnosů,“ zdůrazňuje Jana Sečkářová. „Vizitkou naší práce je řada ocenění, která získávají naše projekty v hodnocení odborné i laické veřejnosti,“ dodává.

K oceněným projektům patří především Čakovický park v Praze 9, který opakovaně zvítězil v soutěži Realitní projekt roku v kategorii Cena veřejnosti. Během uplynulých deseti let zde postupně vyrostlo více než 800 bytů. Díky tomu patří Čakovice k nejrychleji se rozvíjejícím malým městským částem.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Pro více úsměvů podporuje talenty s handicapem

Slavnostním představením talentů vyvrcholil 2. ročník projektu Pro více úsměvů. Jeho cílem je dlouhodobá podpora těch, kteří mají talent, ovšem v jeho naplnění jim brání zdravotní nebo sociální handicap.

Nadace Via učí mladé Dobro-druhy, jak pomáhat druhým

Nadace Via opět otevírá dobročinný program Dobro-druzi. Až 15 týmů dětí a studentů může uspořádat vlastní dobročinnou akci a nadace výtěžek zdvojnásobí 1:1 až do výše 20 000 Kč. Jen minulý rok se v rámci programu vybral víc než 1 milion Kč.

Společnost NG RE mění název na Natland Real Estate

Společnost NG RE ze skupiny Natland bude své další plánované projekty realizovat pod novým názvem Natland Real Estate. V investiční skupině bude nadále zajišťovat developerské projekty, které jsou pro ni jedny z …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru