Advokátka Petra Sochorová další výraznou posilou advokátní kanceláře Noerr

Personálie
V červnu nastoupila do pražské pobočky mezinárodní advokátní kanceláře Noerr Petra Sochorová, bývalá vedoucí pracovněprávního týmu v advokátní kanceláři Havel & Partners. Působit bude na pozici vedoucí týmu pracovního práva a compliance.
Další výraznou posilou advokátní kanceláře Noerr je advokátka Petra Sochorová. Foto: Noerr

Redakci FAEI.cz o tom informovala AK Noerr s tím, že pokračuje v rozšiřování svého týmu v pražské pobočce a naplňuje tak svou růstovou strategii, neboť Sochorová patří mezi nejvýznamnější české právníky v této oblasti.

Petra Sochorová je absolventkou doktorského studia Právnické fakulty Univerzity Karlovy. V průběhu své kariéry působila v předních českých advokátních kancelářích, naposledy v advokátní kanceláři Havel & Partners na pozici counsel.

Do AK Noerr přichází Sochorová s více než dvaceti lety zkušeností ve všech aspektech pracovního práva se zvláštním zaměřením na vrcholové manažery, vyjednávání a komunikaci s klíčovými zaměstnanci a odbory, propouštění, pracovněprávní aspekty fúzí a akvizic a diverzitu.

PSALI JSME:
Advokátní kancelář Noerr dále rozšiřuje svůj tým, novou posilou je seniorní advokátka Iva Bilinská

Kromě své praxe v oblasti pracovního práva má také bohaté zkušenosti s řešením otázek souvisejících s dodržováním předpisů, vedla a účastnila se různých místních i mezinárodních interních šetření, úzce spolupracovala s předními americkými i mezinárodními právními kancelářemi.

Začátkem letošního roku získala Sochorová ocenění Client Choice Award – jediné ocenění, na které mohou advokátní kanceláře a právníky nominovat pouze interní právníci či korporátní poradci. Pravidelně také přednáší a přispívá do publikací věnovaných pracovnímu právu a dalších periodik v České republice i v zahraničí.

Od roku 2010 je pravidelně uváděna jako přední odborník na pracovní právo v České republice nezávislými mezinárodními organizacemi Best Lawyers, Who’s Who Legal a ročenkou advokátních kanceláří Chambers and Partners, v České republice je řazena mezi top ženy v advokacii.

PSALI JSME:
Nové posily pro bankovní tým advokátní kanceláře Noerr

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Lucie Urválková Manažerkou roku 2022

Významného osobního úspěchu dosáhla minulý týden Lucie Urválková, místopředsedkyně představenstva a CFO finanční skupiny Uniqa v ČR a SR. V tradiční soutěži Manažer / manažerka roku se jí podařilo vystoupat za rok …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB