Anthony Pham a Michal Horil, nové posily Klarny v Česku

Personálie
Novým business development managerem světové platební a nákupní služby Klarna pro český trh se stal Anthony Pham (27). Jeho hlavním cílem bude etablovat Klarnu na českém trhu a zajistit růst portfolia lokálních obchodníků.
Anthony Pham se stane jedním z prvních členů lokálního týmu, který v Praze momentálně vzniká. Foto: Klarna

Anthony Pham se stane jedním z prvních členů lokálního týmu, který v Praze momentálně vzniká. Do společnosti Klarna přichází z business development týmu francouzského start-upu UpSlide, který se specializuje na automatizaci úkolů v MS Office pro finanční instituce.

Během svého téměř pětiletého působení v britské pobočce UpSlide se významně podílel na růstu společnosti a pomohl k získání mezinárodní certifikace B Corp, udělované společnostem, které splňují přísné standardy transparentnosti a odpovědnosti a aktivně se zasazují o řešení společenských a ekologických problémů.

Novým Delivery Managerem společnosti Klarna se stal Michal Horil. Foto: Klarna

Dalším přírůstkem do nově vznikajícího českého týmu Klarny je delivery manager Michal Horil (29), který bude odpovědný za budování vztahů s klienty a implementaci nových technologií. Horil do Klarny přichází ze společnosti Ernst & Young, kde pracoval jako IT a business konzultant.

Přináší několikaleté zkušenosti z vývoje technologických řešení pro finanční produkty a působil také jako obchodní analytik. Ve své nové roli bude rozvíjet nové příležitosti a odstraňovat možné technologické a byznysové překážky, které by mohly bránit v růstu společnosti.

PSALI JSME:
Novým obchodním ředitelem fintechu Skip Pay je David Filippov

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Letní tábory pro děti už stojí skoro stejně, jako dovolená u moře

Průzkum
Pobyt v chatce nebo ve stanu v českých luzích a hájích je mnohdy srovnatelný s cenou levnějších zájezdů k moři. Třetina rodičů očekává, že si letos za letní tábor pro své děti připlatí k moři. Každý pátý rodič počítá, že za svou dceru nebo syna zaplatí více než deset tisíc korun. Ukázalo šetření společnosti Provident Financial, který mají Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) k dispozici.