Anthony Pham a Michal Horil, nové posily Klarny v Česku

Personálie
Novým business development managerem světové platební a nákupní služby Klarna pro český trh se stal Anthony Pham (27). Jeho hlavním cílem bude etablovat Klarnu na českém trhu a zajistit růst portfolia lokálních obchodníků.
Anthony Pham se stane jedním z prvních členů lokálního týmu, který v Praze momentálně vzniká. Foto: Klarna

Anthony Pham se stane jedním z prvních členů lokálního týmu, který v Praze momentálně vzniká. Do společnosti Klarna přichází z business development týmu francouzského start-upu UpSlide, který se specializuje na automatizaci úkolů v MS Office pro finanční instituce.

Během svého téměř pětiletého působení v britské pobočce UpSlide se významně podílel na růstu společnosti a pomohl k získání mezinárodní certifikace B Corp, udělované společnostem, které splňují přísné standardy transparentnosti a odpovědnosti a aktivně se zasazují o řešení společenských a ekologických problémů.

Novým Delivery Managerem společnosti Klarna se stal Michal Horil. Foto: Klarna

Dalším přírůstkem do nově vznikajícího českého týmu Klarny je delivery manager Michal Horil (29), který bude odpovědný za budování vztahů s klienty a implementaci nových technologií. Horil do Klarny přichází ze společnosti Ernst & Young, kde pracoval jako IT a business konzultant.

Přináší několikaleté zkušenosti z vývoje technologických řešení pro finanční produkty a působil také jako obchodní analytik. Ve své nové roli bude rozvíjet nové příležitosti a odstraňovat možné technologické a byznysové překážky, které by mohly bránit v růstu společnosti.

PSALI JSME:
Novým obchodním ředitelem fintechu Skip Pay je David Filippov

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Lucie Urválková Manažerkou roku 2022

Významného osobního úspěchu dosáhla minulý týden Lucie Urválková, místopředsedkyně představenstva a CFO finanční skupiny Uniqa v ČR a SR. V tradiční soutěži Manažer / manažerka roku se jí podařilo vystoupat za rok …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB