David Sajner novým provozním ředitelem Knight Frank

Česká pobočka mezinárodní společnosti Knight Frank představila tři změny ve svém vedení. Provozním ředitelem byl jmenován David Sajner, do pozice vedoucího investičního oddělení byl povýšen Josef Karas. Poslední posilou je Jan Babka, který se stal vedoucím oddělení zastupování nájemců a pronájmů kanceláří. O novém obsazení firma informovala portál Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz).
Knight Frank představila nového provozního ředitele, je jím David Sajner, Foto: Knight Frank

Josef Karas. Foto: Knight Frank

Knight Frank se na českém realitním trhu pohybuje přes 30 let, zabývá se primárně poradenstvím v oblasti komerčních i rezidenčních nemovitostí. Ve stávající struktuře přibyl zcela nový post provozního ředitele. Byl jím jmenován David Sajner, který ve firmě působí téměř dvacet let.

Ve své nové roli bude odpovědný za zlepšování finančních i provozních procesů, efektivního řízení lidských zdrojů, finančního plánování a reportingu. „Je třeba se zaměřit na strategické řízení denní agendy, zefektivnění procesů a plánování dlouhodobých investic do růstového potenciálu rozvíjejících se odvětví,“ uvedl Sajner.

Jan Babka. Foto: Knight Frank

Právě po Davidu Sajnerovi přebírá odpovědnost za oddělení investic Josef Karas. Během svého dosavadního působení v Knight Frank se podílel na řadě transakcí, v nové roli bude jeho hlavním úkolem další rozvoj obchodu a profesionálního růstu ostatních členů týmu.

Poslední avizovanou změnou je vedení týmu, který se stará o zastupování nájemců a pronájmy kanceláří. Do jeho čela se postaví Jan Babka, jenž ve společnosti dosud působil na vedoucí konzultační pozici. „Chci pokračovat v zavedeném rytmu a podporovat společně s týmem expertů naše stávající a budoucí klienty v nájemním řešení a rozhodování,“ popisuje své cíle Babka.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB