Petra Gavendová povýšila v realitně-poradenské společnosti Knight Frank

Personálie
Petra Gavendová bude v české pobočce nadnárodní realitně-poradenské společnosti Knight Frank nově řídit kvalifikovaný tým čítající 22 profesionálů z oboru property managementu. Společnost o tom informovala v tiskové zprávě.
Petra Gavendová před příchodem do realitně-poradenské firmy Knight Frank pracovala na pozici Centre Manager v mezinárodní poradenské společnosti CBRE. Foto: Knight Frank

Gavendová posledních pět let pracovala ve firmě jako zástupkyně vedoucího oddělení správy nemovitostí. „V otázce nového vedení oddělení byla jasnou volbou díky jejím byznysovým úspěchům a proklientskému uvažování,“ informovoval naši redakci generální ředitel společnosti Richard Curran.

Před příchodem do Knight Frank Petra Gavendová pracovala na pozici Centre Manager v mezinárodní poradenské společnosti CBRE. Posledních pět let pak působila v Knight Frank jako zástupkyně vedoucího Oddělení správy nemovitostí.

PSALI JSME:
Lenka Šindelářová novou posilou společnosti Knight Frank

Tato dlouholetá praxe spolu s ekonomickým vzděláním podtrhuje její připravenost na novou roli. Gavendová má navíc dlouholeté zkušenosti z oblasti strategického řízení nemovitostí, spolupráce s vlastníky i nájemníky a plánování provozních a finančních cílů.

„Roli property manažera vnímám jako klíčovou pro efektivní řízení nemovitostí. V naší profesi je nezbytné mít cit pro optimální prostorové uspořádání, empatii vůči potřebám majitelů i nájemců budov, technické dovednosti a schopnost aktivní komunikace,“ uvedla Gavendová ke své nové roli.

PSALI JSME:
Kateřina Poláková pomůže společnosti Knight Frank v rezidenčním segmentu

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Čtyřlístek posil v konzultační skupině FLO

Podle informací poskytnutých portálu Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) se digitální konzultační skupina FLO rozhodla rozšířit svůj management. Šéfem strategie se stává Pavel Špryňar, datový tým posiluje …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB