Petra Gavendová povýšila v realitně-poradenské společnosti Knight Frank

Personálie
Petra Gavendová bude v české pobočce nadnárodní realitně-poradenské společnosti Knight Frank nově řídit kvalifikovaný tým čítající 22 profesionálů z oboru property managementu. Společnost o tom informovala v tiskové zprávě.
Petra Gavendová před příchodem do realitně-poradenské firmy Knight Frank pracovala na pozici Centre Manager v mezinárodní poradenské společnosti CBRE. Foto: Knight Frank

Gavendová posledních pět let pracovala ve firmě jako zástupkyně vedoucího oddělení správy nemovitostí. „V otázce nového vedení oddělení byla jasnou volbou díky jejím byznysovým úspěchům a proklientskému uvažování,“ informovoval naši redakci generální ředitel společnosti Richard Curran.

Před příchodem do Knight Frank Petra Gavendová pracovala na pozici Centre Manager v mezinárodní poradenské společnosti CBRE. Posledních pět let pak působila v Knight Frank jako zástupkyně vedoucího Oddělení správy nemovitostí.

PSALI JSME:
Lenka Šindelářová novou posilou společnosti Knight Frank

Tato dlouholetá praxe spolu s ekonomickým vzděláním podtrhuje její připravenost na novou roli. Gavendová má navíc dlouholeté zkušenosti z oblasti strategického řízení nemovitostí, spolupráce s vlastníky i nájemníky a plánování provozních a finančních cílů.

„Roli property manažera vnímám jako klíčovou pro efektivní řízení nemovitostí. V naší profesi je nezbytné mít cit pro optimální prostorové uspořádání, empatii vůči potřebám majitelů i nájemců budov, technické dovednosti a schopnost aktivní komunikace,“ uvedla Gavendová ke své nové roli.

PSALI JSME:
Kateřina Poláková pomůže společnosti Knight Frank v rezidenčním segmentu

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Neradostné vyhlídky stavebnictví pro další rok: Pokles o 2,7 procenta

Analýza
Za první tři čtvrtletí letošního roku stavební produkce v Česku meziročně klesla o 1,5 procenta a vyhlídky na další rok nejsou rovněž optimistické. Podle stavebních firem se propad stavební produkce prohloubí o 2,7 procenta. Vyplývá to z Kvartální analýzy českého stavebnictví Q4/2003, kterou zpracovala analytická společnost CEEC Research a jejíž výsledky má redakce FAEI.cz k dispozici.