Firmy CSG Aerospace se opět představí na prestižní akci v Madridu

V Madridu se ode dneška koná World ATM Congress, což je o nejdůležitější akce roku, která se týká se oblasti ATC (Air Traffic Control) a ATM (Air Traffic Management). Účast si opět nenechají ujít společnosti divize CSG Aerospace průmyslově-technologického holdingu Czechoslovak Group.
V Madridu se ode dneška koná World ATM Congress. Ilustrační foto: Pixabay.com

Své produkty a řešení budou ve španělské metropoli v termínu od 21. do 23. června prezentovat softwarové společnosti CS Soft a Atrak a pardubické radarové společnosti Eldis a Retia, informoval holding v tiskové zprávě.

Společnost CS Soft v Madridu představí své produkty pro služby řízení letového provozu – ALS ATM systém v současnosti dodávaný jako hlavní systém pro litevské středisko Kaunas, kde bude sloužit i jako záložní systém pro Vilnius.

Dále ATC simulátor, řešení Pagoda pro monitorování datalinkového provozu, Traffic Complexity Manager či zdokonalený víceúčelový nástroj pro situační přehled a šetření leteckých incidentů RadarView dodaný pro Oro Navigacija.

Atrak, další softwarová společnost divize sídlící na pražském letišti Václava Havla, bude na veletrhu představovat své produkty určené zejména pro řízení letového provozu. Půjde například o produkt Aeronautical Billing (ATRAK-AB).

Jde o plně automatizovaný fakturační systém, který shromažďuje a zpracovává data letových plánů z ATM systémů a volitelně z dalších zdrojů (přehledová data z letišť, radarová data, meteo systémy, pozn. red.).

PSALI JSME:
Česká „revoluce v umělé inteligenci v letectví“ se posouvá o půl roku. Důvod firma nevysvětlila

Další prezentované systémy na veletrhu budou  Aeronautical Statistics, Aeronaucial Information Management. Jako novinku na letošním veletrhu představí Atrak softwarové řešení v oblasti UTM (Unmanned Aircraft System Traffic Management), na jehož vývoji se podílí se společností CS Soft.

Pardubická radarová společnost Eldis vystaví svá řešení v oblasti primárních a sekundárních radarů, ale také systém automatizace řízení letového provozu Erdis. Jako svou novinku Eldis v Madridu představí novou verzi přesného přibližovacího radaru PAR-NG.

Společnost Retia bude v Madridu prezentovat svůj 3D radar ReGuard vhodný například k protidronové ochraně letišť či zařízení kritické infrastruktury, a také záznamové systémy ReDat pro záznam hlasu, obrazu a dalších relevantních dat.

PSALI JSME:
Nedostával mzdu, tak poslal „světového lídra“ do insolvence. Mezi zákazníky firmy jsou i přední světové zbrojovky

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Firmy

Skupina Moore Czech Republic skokově roste

Poradenská, auditorská a technologická skupina Moore Czech Republic, která je součástí jedné z největších mezinárodních sítí auditorských a poradenských společností s více než 30 000 pracovníky ve více než 260 …

Banka Creditas vyhnala poslední Rusy z tuzemské Expobank

Do poslední chvíle se u kormidla Expobank CZ drželi Rusové v dozorčí radě, která je nejvyšším orgánem každé akciové společnosti. Dohodu o převzetí Expobank CZ uzavřela Banka Creditas 18. července, ale až 2. září …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Rezervu ani na měsíc nemají dvě pětiny tuzemských domácností

Průzkum
Utáhnout extrémní zdražování a připravit se na astronomické účty za energie druhou prací se snaží 23 procent Čechů a další čtvrtina o tom uvažuje. Každý čtvrtý pak šetří na jídle v restauracích a na kultuře, dalších 35 procent k tomu plánuje přistoupit. Celkově polovina lidí u nás už škrtí své výdaje. Vyplývá to z průzkumu agentury Median pro Broker Consulting mezi 1022 respondenty.