Jiří Hauptmann a Jana Austová Pikardová nově odpovídají za vnější vztahy Provident Financial

Personálie
Jana Austová Pikardová, která má od srpna loňského roku na starosti korporátní komunikaci, bude postupně přebírat i oblast Public Affairs Provident Česká republika, informovala společnost v tiskové zprávě.
Jana Austová Pikardová nyní, jako maminka dvou dětí, věnuje volný čas především rodinným aktivitám. Foto: Provident Financial

Podporu jí v současnosti poskytuje Jiří Hauptmann, který je po odchodu Jitky Němečkové zodpovědný i za český trh. Jako ředitel pro vnější vztahy a komunikaci v mezinárodní divizi International Personal Finance Digital se zaměřuje zejména na regulaci a reputaci společnosti i celého sektoru.

Do společnosti Provident Financial Jana Austová Pikardová (35), která vystudovala Vysokou školu mezinárodních a veřejných vztahů v Praze, nastoupila s desetiletými zkušenostmi v oboru PR. Svou kariéru nastartovala krátce po studiích na pozici PR specialistky společnosti Tesco Stores ČR.

PSALI JSME:
Provident Financial posiluje vedení

V pivovarnické skupině Heineken ČR, kde působila před odchodem na rodičovskou dovolenou přes čtyři roky, měla kromě externí a interní komunikace na starosti také vedení řady CSR projektů v rámci globální strategie „Brewing a Better World“.

Během rodičovské dovolené Jana rozšířila portfolio svých profesních znalostí a zkušeností o oblast moderní energetiky. Jako manažerka externí a interní komunikace Svazu moderní energetiky se věnovala vyvracení mýtů o obnovitelných zdrojích i celospolečenské osvětě v této oblasti.

Koníčky Jiřího Hauptmanna jsou cyklistika, historie a historické vozy a moderní technologie. Foto: Provident Financial

Jiří Hauptmann (44) byl v roce 2022 jmenován ředitelem pro vnější vztahy mezinárodní digitální divize International Personal Finance Digital. V této roli zodpovídá zejména za oblast finanční regulace a komunikace ve všech zemích, kde IPF Digital působí, a za European Affairs pro celou skupinu IPF.

Hauptmann vystudoval Technickou univerzitu v Liberci. Před působením v Providentu pracoval jako Corporate Affairs & Communications Director v Japan Tabacco International a jako Head of Corporate Relations and Public Affairs ve společnosti Heineken.

PSALI JSME:
Provident Financial má nového ředitele kreditních rizik

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB