Jiří Hauptmann a Jana Austová Pikardová nově odpovídají za vnější vztahy Provident Financial

Jana Austová Pikardová, která má od srpna loňského roku na starosti korporátní komunikaci, bude postupně přebírat i oblast Public Affairs Provident Česká republika, informovala společnost v tiskové zprávě.
Jana Austová Pikardová nyní, jako maminka dvou dětí, věnuje volný čas především rodinným aktivitám. Foto: Provident Financial

Podporu jí v současnosti poskytuje Jiří Hauptmann, který je po odchodu Jitky Němečkové zodpovědný i za český trh. Jako ředitel pro vnější vztahy a komunikaci v mezinárodní divizi International Personal Finance Digital se zaměřuje zejména na regulaci a reputaci společnosti i celého sektoru.

Do společnosti Provident Financial Jana Austová Pikardová (35), která vystudovala Vysokou školu mezinárodních a veřejných vztahů v Praze, nastoupila s desetiletými zkušenostmi v oboru PR. Svou kariéru nastartovala krátce po studiích na pozici PR specialistky společnosti Tesco Stores ČR.

V pivovarnické skupině Heineken ČR, kde působila před odchodem na rodičovskou dovolenou přes čtyři roky, měla kromě externí a interní komunikace na starosti také vedení řady CSR projektů v rámci globální strategie „Brewing a Better World“.

Během rodičovské dovolené Jana rozšířila portfolio svých profesních znalostí a zkušeností o oblast moderní energetiky. Jako manažerka externí a interní komunikace Svazu moderní energetiky se věnovala vyvracení mýtů o obnovitelných zdrojích i celospolečenské osvětě v této oblasti.

Koníčky Jiřího Hauptmanna jsou cyklistika, historie a historické vozy a moderní technologie. Foto: Provident Financial

Jiří Hauptmann (44) byl v roce 2022 jmenován ředitelem pro vnější vztahy mezinárodní digitální divize International Personal Finance Digital. V této roli zodpovídá zejména za oblast finanční regulace a komunikace ve všech zemích, kde IPF Digital působí, a za European Affairs pro celou skupinu IPF.

Hauptmann vystudoval Technickou univerzitu v Liberci. Před působením v Providentu pracoval jako Corporate Affairs & Communications Director v Japan Tabacco International a jako Head of Corporate Relations and Public Affairs ve společnosti Heineken.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 1
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
  1. Pe Pepa

    lichváři a ještě jsou na to hrdí…. jak moc musí bejt člověk sociopat, aby tam byl zaměstnanej?

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB