Martin Opatrný mluvčím dostavby pražského okruhu

Martin Opatrný, odborník na strategickou a krizovou komunikaci, se stal mluvčím projektu dostavby pražského okruhu. Dostavba dálnice D0 patří k prioritám ministerstva dopravy v celorepublikovém měřítku a podle resortu je vedle samotných stavebních prací je velmi důležitá také komunikace s dotčenými městskými částmi, obcemi a veřejností. 
Martin Opatrný se stal mluvčím dostavby pražského okruhu. Foto: Archív M. Opatrného

Ředitelství silnic a dálnic ČR, které má stavbu na starosti, proto nyní zahajuje intenzivnější komunikaci. Mluvčím projektu se stal Martin Opatrný. Za více než dvacet let nasbíral zkušenosti ze státní správy, soukromé sféry i mezinárodního prostředí.

Působil mimo jiné v Poslanecké sněmovně PČR, na Ministerstvu pro místní rozvoj, v mezinárodní poradenské síti Interel, spolupracoval například se Správou úložišť radioaktivních odpadů. V minulosti vystupoval jako mediátor v otázkách Štěrboholské radiály, nebo komunikoval zavedení elektronické dálniční známky.

Opatrný absolvoval doktorandské studium na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze v oboru kulturologie, kde se specializoval na masovou komunikaci a psychologii. Dříve se věnoval studiu managementu a marketingu.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB