Martin Opatrný mluvčím dostavby pražského okruhu

Personálie
Martin Opatrný, odborník na strategickou a krizovou komunikaci, se stal mluvčím projektu dostavby pražského okruhu. Dostavba dálnice D0 patří k prioritám ministerstva dopravy v celorepublikovém měřítku a podle resortu je vedle samotných stavebních prací je velmi důležitá také komunikace s dotčenými městskými částmi, obcemi a veřejností. 
Martin Opatrný se stal mluvčím dostavby pražského okruhu. Foto: Archív M. Opatrného

Ředitelství silnic a dálnic ČR, které má stavbu na starosti, proto nyní zahajuje intenzivnější komunikaci. Mluvčím projektu se stal Martin Opatrný. Za více než dvacet let nasbíral zkušenosti ze státní správy, soukromé sféry i mezinárodního prostředí.

Působil mimo jiné v Poslanecké sněmovně PČR, na Ministerstvu pro místní rozvoj, v mezinárodní poradenské síti Interel, spolupracoval například se Správou úložišť radioaktivních odpadů. V minulosti vystupoval jako mediátor v otázkách Štěrboholské radiály, nebo komunikoval zavedení elektronické dálniční známky.

Opatrný absolvoval doktorandské studium na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze v oboru kulturologie, kde se specializoval na masovou komunikaci a psychologii. Dříve se věnoval studiu managementu a marketingu.

PSALI JSME:
RETRO: Vytoužená dálnice D1 před 40 lety

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Lucie Urválková Manažerkou roku 2022

Významného osobního úspěchu dosáhla minulý týden Lucie Urválková, místopředsedkyně představenstva a CFO finanční skupiny Uniqa v ČR a SR. V tradiční soutěži Manažer / manažerka roku se jí podařilo vystoupat za rok …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB