Tewfik Sabongui je novým generálním ředitelem Colliers pro Česko a Slovensko

Společnost Colliers, přední poskytovatel diverzifikovaných profesionálních služeb v oblasti komerčních nemovitostí a správy investic, informovala redakci Finančních a ekonomických informací (FAEI.cz) o významné personální změně.
Tewfik Sabongui v oboru platí za uznávaného špičkového manažera s více než 24 lety zkušeností na realitním trhu v České republice a dalších zemích střední a východní Evropy. Foto: Colliers

Tewfik Sabongui, současný generální ředitel české pobočky Colliers, rozšíří své kompetence a převezme vedení i slovenského zastoupení této významné realitní společnosti. Richard Urvay, současný výkonný ředitel společnosti Colliers na Slovensku, opustí svou pozici do konce dubna, aby převzal novou roli na straně klienta.

Sabongui v oboru platí za uznávaného špičkového manažera s více než 24 lety zkušeností na realitním trhu v České republice a dalších zemích střední a východní Evropy. Má rozsáhlé zkušenosti s řízením provozu a transakcí v celém regionu střední a východní Evropy nastavil a implementoval strategie, které umožňují propojovat příležitosti, platformy a klienty.

Jako odborník na kapitálové trhy, pronájem kanceláří, developerské poradenství a realizaci fúzí a akvizic v České republice a na Slovensku Tewfik Sabongui úzce spolupracuje s leasingovými, poradenskými a investičními odděleními ve firmách s cílem získávat a rozvíjet obchody i vztahy s klienty.

„Mým cílem a prioritou je navázat na úspěch, kterého Richard a náš slovenský tým dosáhli, a využít této příležitosti k posílení česko-slovenských vztahů a společných zájmů. Společně budeme pokračovat v budování silné pozice Colliers na trhu v obou zemích, využívat sdílené obchodní příležitosti ve prospěch našich klientů a rozšiřovat rozsah našich služeb,“ uvedl Tewfik Sabongui.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB