Tomáš Hanuš novým Property Managerem společnosti Garbe

Personálie
Společnost Garbe, specialista na logistické a průmyslové nemovitosti ve střední a východní Evropě, sdělila portálu Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz), že posílila svůj tým. Na pozici Property Managera (manažer odpovědný za správu nemovitostí – pozn. red.) přichází Tomáš Hanuš, který přináší 25 let zkušeností v této oblasti.
Správu objektů společnosti Garbe bude mít v gesci Tomáš Hanuš. Foto: Garbe

Tomáš Hanuš během své kariéry získal komplexní zkušenosti ve správě komerčních nemovitostí, především kancelářských budov třídy A a logistických areálů, ale také ve správě památkově chráněných historických objektů.

Do Garbe přichází Hanuš ze společnosti Savills, kde působil v rámci oddělení property managementu téměř osm let.

„Garbe vstoupilo na český trh před čtyřmi lety a vybudovalo zde několik průmyslových zón. Role Tomáše Hanuše bude v rámci správy těchto objektů nejen udržet dosaženou úroveň, ale také tím přispět ke zvýšení hodnoty našich nemovitostí,“ říká Martin Polák, ředitel Garbe pro východní a střední Evropu.

PSALI JSME:
GARBE rozšiřuje obchodní a projektový tým o Veroniku Zacha a Jana Hradeckého

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Marek Loula novým členem představenstva ČSOB

ČSOB s předstihem informovala portál Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) o chystaných změnách ve svém vedení. Od září letošního roku do představenstva nastoupí Marek Loula, současný člen představenstva na …

Jaroslav Rychna posiluje vedení Buřinky

Čtvrtým členem představenstva Stavební spořitelny České spořitelny (Buřinky) se stal Jaroslav Rychna. Ve firmě působí od roku 2016 a nově se stává vedoucím divize informačních technologií. O novém personálním …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Konec týrání, jatka budou na kamerách

Analýza
Česká vláda udělala další krok směrem k ochraně zvířat. Od začátku roku 2026 budou provoz na všech tuzemských jatkách monitorovat kamery. Ministerstvo zemědělství si od tohoto kroku slibuje výrazné omezení týrání zvířat při porážení.