Uluc Ayik novým viceprezidentem Procter & Gamble pro střední Evropu

Personálie
S účinností od 1. září převzal Uluc Ayik funkci senior viceprezidenta společnosti Procter & Gamble (P&G) ve střední Evropě a odpovědnost za obchod a činnost společnosti v deseti zemích: Polsku, České republice, Slovensku, Chorvatsku, Slovinsku, Ukrajině a pobaltských zemích. Firma o tom informovala v tiskové zprávě.
Uluc Ayik se na začátku září stal novým viceprezidentem Procter & Gamble pro střední Evropu. Foto: Procter & Gamble

Uluc Ayik vystudoval obchodní management a administrativu na Bosporské univerzitě v Istanbulu a v roce 1996 nastoupil do turecké pobočky společnosti P&G. Svou kariéru rozvíjel na různých pozicích v oblasti marketingu, prodeje a všeobecného řízení, včetně místních a regionálních vedoucích pozic.

Byl odpovědný za obchod několika hlavních kategorií společnosti P&G v Turecku i mimo něj. Před převzetím odpovědnosti za střední Evropu působil jako senior viceprezident kategorie péče o tkaniny v Indii, na Středním východě a v Africe, kde pečoval o spotřebitele ve více než 70 zemích.

„Je mi ctí převzít vedení a odpovědnost za podnikání a organizaci P&G ve střední Evropě. Střední Evropa se svým rozsahem aktivit a obrovskými možnostmi růstu hraje zásadní roli pro podnikání P&G v Evropě i na celém světě,“ prohlásil nový senior viceprezident Procter & Gamble ve střední Evropě.

PSALI JSME:
Inovace vzniklé v České republice pomáhají evropským spotřebitelům

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Dana Drábová: Nejdražší elektřina je ta, kterou si nevyrobíte doma

Rozhovor
„Myslím si, že bychom měli přemýšlet i o tom, že pod rouškou libého cíle snižování skleníkových plynů se také skrývá velmi pragmatická úvaha. Potřebujeme se zbavit závislosti na všech nepřátelských režimech, které spravují země, odkud dovážíme zejména ropu a plyn,“ říká v rozhovoru Dana Drábová, předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.