Zdeněk Kovář managing directorem společnosti Drees & Sommer pro Českou republiku

Přední evropská společnost poskytující poradenství a realizační služby v oblasti realit, infastruktury, energetiky a průmyslu Drees & Sommer jmenovala Zdeňka Kováře do pozice managing director pro Českou republiku. Firma o tom informovala redakci Finančních a ekonomických informací (FAEI.cz).
Zdeněk Kovář se stal managinging directorem společnosti Drees & Sommer pro Českou republiku. Foto: Drees & Sommer Česká republika

Ve své nové roli se Kovář bude zaměřovat na zvýšení povědomí o společnosti a jejím portfoliu služeb na českém trhu, dále na propojení lokální znalosti trhu s mimořádně rozsáhlým zázemím firmy v Německu a Rakousku a akceleraci rozvoje nabídky služeb české kanceláře.

Zdeněk Kovář má více než 20leté zkušenosti z realitního sektoru. Získal je především v rámci svého profesního působení u etablované mezinárodní poradenské firmy s britskými kořeny v oblasti stavebnictví a nemovitostí. Zde pracoval v manažerských pozicích s odpovědností za vedení klíčových projektů napříč různými segmenty a rozvoj obchodních aktivit na českém trhu.

Kovář vystudoval ČVUT v Praze obor Podnikání a řízení ve stavebnictví.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB