Aquapark Wroclaw láká na multimediální tobogán

Vratislavský vodní svatostánek láká na multimediální tobogán a terapeutické místnosti – halodarium a tepidárium. Přijdete jim na chuť? Z Prahy jste autem v polské Wroclawi (česky Vratislav, pozn. red.) za necelé čtyři hodiny.
Ilustrační reprofoto: aquapark.wroc.pl

Aquapark Wroclaw je oblíbeným relaxačním a odpočinkovým místem. Patří mezi nejnavštěvovanější vodní parky v Evropě a každoročně ho navštíví více než 1,7 milionu návštěvníků. Po vstupu na vás dýchne tropická atmosféra a svět adrenalinu, relaxu i zábavy.

Těšit se můžete na spoustu atrakcí, jako jsou bazény různých hloubek a teplot, adrenalinové skluzavky, multimediální tobogán, vířivky, dětský koutek, bazén s umělými vlnami nebo venkovní bazény propojené s velkou zahradou. Na odvážlivce čeká pomalá řeka, jejíž proud vás odnese ven a zase zpátky dovnitř.

Součástí komplexu je také sauna, sportovní bazén a fitness klub s posilovnou. „Děti skluzavky milují. Mezi oblíbené patří Black Hole o celkové délce 104 metry nebo Magic Eye o délce 186 metrů. Návštěvníci si rovněž pochvalují stometrový multimediální tobogán se světelnými, zvukovými a vodními efekty. Během jízdy dosáhnete rychlosti čtyř až sedm metrů za vteřinu. Samozřejmě jsme pamatovali i na rodiče s těmi nejmenšími. Ti si mohou v klidu užít bezpečnou desetimetrovou dětskou skluzavku,“ uvádí Katarzyna Klimczaková z oddělení péče o zákazníky.

PSALI JSME:
Relaxujte jako rakouský císař. Saunová nálož kousek od českých hranic

Po řádění ve vlnách si můžete odpočinout v solné místnosti neboli halodariu s teplotou 65 °C a vlhkostí 56 %. Solný sprej v místnosti totiž posiluje imunitu, stimuluje metabolismus a celkově zlepšuje náladu. Prohřát kosti si můžete zase v tepidáriu s teplou 35 °C až 40 °C a vlhkostí 42 procent. Terapie teplem zlepšuje prokrvení a uvolňuje ztuhlé svaly.

Aquapark Wroclaw (saunarium + rekreační bazény + sportovní bazén + aqua fitness + posilovna)

Celodenní vstup:
Dospělí: 39 zlotých
Senioři a děti do 18 let: 27 zlotých
Rodina (max. 2 dospělí a 2 děti od 3 do 18 let): 89 zlotých
(1 zlotý je přibližně 6 korun – pozn. red.)

Více na: www.aquapark.wroc.pl

PSALI JSME:
Tropical Islands – dobijte si baterie v německých „tropech“

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Cestování

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru