Ivana Šedivá posílí značku Czechitas

Personálie
Téměř třicet let zkušeností ve vrcholných pozicích, to s sebou do společnosti Czechitas přináší Ivana Šedivá. O jejím nástupu na pozici Brand Engagement Officer firma informovala redakci portálu Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz).
Ivana Šedivá se přidává do týmu Czechitas. Foto: Czechitas

Ivana Šedivá je zkušenou mentorkou a business koučkou. V minulosti působila ve společnostech jako McDonald’s nebo Johnson & Johnson. Její práce většinou zahrnovala tvorbu a implementaci růstových strategií. Šedivá je členkou advisory boardu UNYP, spolupracuje intenzivně s VŠE a přednáší.

Jako profesionální mentorka nyní pomáhá lídrům v organizacích a zakladatelům firem. S odhadovaným počtem přes 800 odmentorovaných start-upů po celém světě a spoluprací s předními hráči, jako Google for Startups, přináší do Czechitas neocenitelné zkušenosti, kontakty a know-how.

PSALI JSME:
Renata Dvořáková povede Neit Consulting, zúročí zde zkušenosti z IT a korporátního světa

Expertní témata, jimž se Šedivá věnuje, zahrnují leadership, diverzitu, firemní kulturu, marketing, public speaking, ovlivňování a vyjednávání. Se vzděláním v oblasti umělé inteligence, obchodu a žurnalistiky rozumí klíčovým oblastem, které ovlivňují současný podnikatelský svět.

„Věřím, že i díky Ivaně Šedivé budeme ještě rychleji reagovat na výzvy současného rychle se měnícího světa IT. Chceme pružně zavádět všechny novinky ze světa IT do našich kurzů a motivovat tím ženy ke vzdělávání v tak perspektivním oboru,“ dodala ředitelka Czechitas Senta Čermáková.

PSALI JSME:
Senta Čermáková posiluje Czechitas jako výkonná ředitelka

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Radim Klabal posiluje tým ComSource

Česká společnost ComSource, která se zaměřuje na kyberbezpečnost, síťovou infrastrukturu a datovou analytiku, rozšířila svůj tým. Novým Delivery Directorem se stal Radim Klabal. O změnách firma informovala portál …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB