Magda Blouin novou obchodní ředitelkou divize ve Schneider Electric

Personálie
Divize Industry společnosti Schneider Electric, světového lídra v oblasti energetiky, má novou obchodní ředitelku. Stala se jí Magda Blouin, zkušená obchodní manažerka s bohatou praxí z technicky náročného prostředí – mezinárodních společností Honeywell či Microsoft. Společnost o tom informovala Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz).
Divizi Industry společnosti Schneider Electric nově vede Magda Blouin. Foto: Schneider Electric

Schneider Electric patří mezi nejvýznamnější světové dodavatele softwarových řešení pro řízení energií a průmyslovou automatizaci a je průkopníkem v oblasti digitální transformace průmyslu. Cílem Magdy Blouin bude nejen zvyšovat tržní podíl společnosti, ale také podporovat obchodní výsledky týmů systémových integrátorů, výrobců strojů a průmyslových koncových uživatelů.

„Jsem rád, že v našem týmu mohu přivítat zkušenou obchodnici a manažerku, která do naší společnosti přináší cenné znalosti z oblasti prodeje v celosvětových technologických a softwarových firmách,“ komentoval personální změnu Pavel Bezucký, generální ředitel tuzemské pobočky Schneider Electric.

PSALI JSME:
Aleš Korbel je novým obchodním ředitelem divize Home and Distribution ve Schneider Electric

Magda Blouin absolvovala studium Mezinárodního obchodu na Vysoké škole ekonomické v Praze. Více než jedenáct let působila v nadnárodní společnosti Honeywell, kde během své kariéry zastávala různé pozice v oblasti prodeje, obchodu a péče o zákazníky v rámci několika divizí a regionů.

Před příchodem do Schneider Electric pracovala také v prestižní společnosti Microsoft, kde rozvíjela partnerství s českými a slovenskými start-upy a pomáhala jim s jejich mezinárodní expanzí.

PSALI JSME:
Podpora rozvoje elektromobility pro podnikatele

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Marek Loula novým členem představenstva ČSOB

ČSOB s předstihem informovala portál Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) o chystaných změnách ve svém vedení. Od září letošního roku do představenstva nastoupí Marek Loula, současný člen představenstva na …

Jaroslav Rychna posiluje vedení Buřinky

Čtvrtým členem představenstva Stavební spořitelny České spořitelny (Buřinky) se stal Jaroslav Rychna. Ve firmě působí od roku 2016 a nově se stává vedoucím divize informačních technologií. O novém personálním …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Konec týrání, jatka budou na kamerách

Analýza
Česká vláda udělala další krok směrem k ochraně zvířat. Od začátku roku 2026 budou provoz na všech tuzemských jatkách monitorovat kamery. Ministerstvo zemědělství si od tohoto kroku slibuje výrazné omezení týrání zvířat při porážení.