Novým šéfem produktu v Dodo Group je Martin Běhal

Pozice Head of Product (šéf produktu, pozn. red.) v technologicko-logistické firmě Dodo se nově chopí Martin Běhal (35). Ten byl do nové pozice povýšen po roční práci v Dodo na pozici Product owner týmu zabývajícího se řízením doručovacích kapacit a zároveň po několika letech sbírání zkušeností v oblasti technologického byznysu. Společnost o tom informovala v tiskové zprávě.
Martin Běhal se v technologicko-logistické společnosti Dodo postupně vypracoval z pozice Product Managera R&D týmu až na pozici Head of Product. Foto: Dodo.

Prioritou Martina Běhala v nové pozici šéfa produktu bude především standardizace jednotlivých komponent vlastní logistické platformy Dodo i příprava produktu na pronikání do dalších segmentů a na další evropské trhy.

Běhal vystudoval molekulární biologii a přes dva roky působil v oblasti vědy, kde se zabýval tématy souvisejícími s buněčnou signalizací v oblasti nádorové biologie. Následně přesedlal do technologického byznysu.

Zde se mu po dvou letech ve zlínské agentuře PRIA společně se společníky podařilo získat investory a vyčlenit tak svůj vlastní start-up Nextera, kde se podílel na tvorbě produktu SensorX.

Po třech letech práce na pozici produktového manažera a spoluvlastníka v Nextera Martin Běhal nastoupil do technologicko-logistické společnosti Dodo. Zde se postupně z pozice Product Managera R&D týmu vypracoval až na pozici Head of Product.

Zavřít reklamu
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB