Používání produktů Google v procesu učení

Distanční výuka je realitou moderního světa. Existují však online nástroje, které vám umožní snadno, efektivně a spolehlivě vybudovat proces přenosu znalostí. Pomocí online nástrojů je možné zajistit efektivní interakci mezi studenty a učiteli pro nejproduktivnější třídy. A co je nejdůležitější, všechny funkce jsou k dispozici zdarma a trvale. 
Ilustrační foto: iStock

Google Class – základní řešení pro distanční vzdělávání 

Cloudfresh spolupracuje se zákazníky z celého světa a vícejazyčné webové stránky poskytují přístup ke všem informacím – překlad do ukrajinštiny, ruštiny, angličtiny a češtiny (Česká republika). Na základě vlastních zkušeností s implementací nejnovějších technologií se specialistům společnosti podařilo zdůraznit hlavní výhody produktů Google Workspace for Education. A jedním z nejlepších řešení pro organizaci distanční výuky je Učebna:

  • Schopnost vytvářet úkoly s uvedením termínu – všechny úkoly jsou seřazeny podle data;
  • nahrávání grafických a textových souborů, jakož i video a audio materiálů pro podávání zpráv o provedené práci;
  • rychlá výměna informací mezi členy skupiny díky otevřenému přístupu ke všem materiálům ke stažení;
  • systém hodnocení, který umožňuje nastavit maximální počet bodů, které můžete za provedení práce získat.

Nástroje Google Class jsou k dispozici zdarma – můžete přidat libovolný počet uživatelů a učitelé mohou vytvářet různé kurzy a vytvářet tak optimální prostředí pro práci se studenty. A hlavně jsou stahované soubory, ale i uživatelská data spolehlivě chráněna – bezpečnost zajišťuje speciální šifrovací systém, který zabrání úniku osobních údajů.

Nástroje Google Workspace pro efektivní online výuku

Kromě Classroom jsou uživatelům k dispozici další nástroje, která pomáhají zvýšit produktivitu procesu distančního vzdělávání:

  • Gmail. Poštovní služba, která kombinuje všechny potřebné služby a produkty, které umožňují nejen rychlou výměnu e-mailů, ale také blokování veškerých spamových zásilek a reklamních sdělení. K dispozici je pohodlná dialogová funkce, která kombinuje korespondenci s konkrétním adresátem.
  • Dokumenty. Ideální volba pro spolupráci. Vlastník souboru může ostatním uživatelům poskytnout přístup ke kopírování nebo úpravě informací, včetně zanechání komentářů.
  • Disk. K dispozici je dostatek cloudového úložiště pro ukládání všech druhů souborů (fotografie, videa, dokumenty), které lze jednoduše sdílet s ostatními uživateli zasláním odkazu.

Všechny vzdělávací služby Google Workspace for Education jsou dostupné bez reklam a poplatků. Nástroje lze použít pro individuální interakci s určitými studenty i pro skupinovou práci – každý uživatel si může vybrat optimální formát pro využívání cloudových služeb a prezentovaných produktů.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Finmex Academy věří, že stojíme na prahu recese

Hrubý domácí produkt (HDP) v Česku klesá už počtvrté v řadě. Výsledky za 3. čtvrtletí zaznamenávají pokles o dalších  0,4 %. Pokud bude tento trend pokračovat i v dalším kvartálu, recese je nevyhnutelná. Nic …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB