Rafal Walendzik novým generálním ředitelem společnosti Stock Plzeň-Božkov

Personálie
Společnost Stock Plzeň – Božkov informovala, že od začátku listopadu má nového generálního ředitele. Je jím Rafal Walendzik, který bude řídit aktivity Stock Spirits Group v České republice a na Slovensku. Ve funkci vystřídal Jana Havlise, ten tuto pozici zastával od března 2016. Rafal Walendzik je rovněž členem výkonného výboru skupiny Stock Spirits.
Rafal Walendzik bude nově řídit aktivity Stock Spirits Group v České republice a na Slovensku. Foto: Stock Plzeň – Božkov

Rafal Walendzik má bohaté zkušenosti v FMCG, například v oblasti obchodu, marketingu, vývoje nových produktů, řízení změn a rozvoje lidí. Pracoval mimo jiné pro organizace McCormick & Company, Harper Hygienics a naposledy pro společnost Kraft Heinz jako generální ředitel pro region jihovýchodní Asie.

Předtím pět let úspěšně vedl společnost Kraft Heinz v Polsku jako generální ředitel. Walendzik má za sebou prokazatelné úspěchy, včetně transformace společnosti Kraft Heinz v regionu jihovýchodní Asie na organizaci, která je zaměřena na budování značky, čímž napomohl jejímu konzistentnímu růstu. Svou kariéru zahájil ve společnosti Unilever. V soukromí je nadšenec do cyklistiky a F1.

PSALI JSME:
Vojtěch Bukač od října řídí Unilever v Česku a na Slovensku

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Český systém přijímaček tlačil žáky na střední školy, kam nechtěli

Analýza
Dosavadní systém přijímacích zkoušek na střední školy donutil žáky a jejich rodiče k tomu, aby si vybírali takové zařízení, kam se s jistotou dostanou – ovšem bez ohledu na zájem dítěte. Ukázalo to rozsáhlé šetření Národního institutu SYRI a Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Středočeském kraji, jehož výsledky má redakce FAEI.cz k dispozici.