Adidas má v Praze největší prodejnu ve východní Evropě

Outletové centrum v pražských Štěrboholech otevřelo koncem září rozšířenou prodejnu značky Adidas. Jde o její dosud největší obchod v ČR, který je svou plochou současně také největším ve východoevropském regionu, informovalo centrum Fashion Arena Prague Outlet.
Outletové centrum v pražských Štěrboholech otevřelo koncem září rozšířenou prodejnu značky Adidas. Jde o její dosud největší obchod v ČR. Foto: Fashion Arena Prague Outlet

V rámci prodejen Adidas Factory Outlet spadá ta štěrboholská do konceptu Premium – zákazníci tak zde mohou oproti standartním pobočkám navíc nalézt řadu prémiových kolekcí jako Ivy Park, či Human Race.

Tento standard se zároveň vyznačuje nabídkou s vyšším podílem zboží s plnou velikostní řadou. Ve východní Evropě se prémiový koncept Adidasu nachází pouze dvakrát, jednou z nich je právě tuzemská pobočka v pražských Štěrboholech.

Mimo rozšíření plochy obchodu o 200 m2 prošel obchod zásadní modernizací a digitalizací.  Značka tak bude ve sportovně laděném interiéru se zákazníky komunikovat i prostřednictvím desítek digitálních panelů a obrazovek, které jim mají pomáhat při orientaci v obchodě.

Současně se digitalizace systému promítla i do vnitřního fungování obchodu, který bude nyní daleko efektivnější a automatizovanější. Zásadní inovací prošly skladové procesy. Zaměstnanci mají díky speciální technologii nově přístup do celoevropského systému dostupnosti zboží přímo na obchodě.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB