FINfest, největší nezávislá odborná konference pro finanční profesionály

Dne 2. května 2023 se v čtyřhvězdičkovém hotelu Clarion Congress v Praze uskuteční jarní konference FINfest, která nabídne nejen bohatý program, ale i příležitost k networkingu s významnými osobnostmi z oblasti financí.
Dne 2. května 2023 se v čtyřhvězdičkovém hotelu Clarion Congress v Praze uskuteční jarní konference FINfest. Ilustrační foto: FINfest/fotovrzal.com

Tématem letošní konference je „Přežití vs. úspěch“ a v programu se objeví desítky předních českých leaderů a expertů z oblasti osobních financí, kteří budou přednášet, diskutovat a vzdělávat účastníky hned v pěti sálech. Program bude trvat celý den, od 9:30 do 18:00 hodin a účastníci se mohou těšit na zajímavé přednášky, panelové diskuse a workshopy.

Mezi tématy, která budou na FINfestu 2023 diskutována, patří například AI – Artificial Intelligence, marketing finančního poradce, vývoj kapitálových trhů, odpovědnosti poradců při distribuci neregulovaných produktů, investice v současné době vysokých sazeb a inflace aj.

Chceme Vám představit také některé z významných odborníků, kteří na konferenci přednesou své přednášky a zúčastní se panelových diskuzí. Mezi nimi budou například známí ekonomové L. Kovanda, D. Stroukal či V. Bezděk, šéfové předních zprostředkovatelských firem M. Urbánek, Z. Sluka, Š. Tillinger, P. Borkovec, J. Hlousek (jejich debatu bude moderovat ex-šéf firmy Fincentrum P. Stuchlík), experti na osobní rozvoj, obchod a budování značky (např. P. J. Křen či T. Rusňák) a celá řada dalších osobností, které mají odborné poradenské veřejnosti co předat.

Konference FINfest nabízí nejen příležitost k získání nových znalostí a inspirace, ale i k navázání nových obchodních vztahů. Registrace na konferenci již byla spuštěna. Návštěvníci si mohou vybrat mezi třemi typy vstupenek: Basic, Classic a VIP, přičemž každá nabízí různé výhody.

Vstupenka Basic zahrnuje pouze vstup na konferenci, bez občerstvení. Vstupenka Classic zahrnuje vstup na konferenci a občerstvení v průběhu dne. Vstupenka VIP zahrnuje vstup na konferenci, občerstvení v průběhu dne, exkluzivní přístup do VIP zóny a další výhody.

Každá ze vstupenek umožní účastníkům získat cenné znalosti a zkušenosti od předních odborníků v oblasti financí, a také se setkat s významnými osobnostmi a profesionály z této oblasti. Registrovat se na konferenci a získat vstupenku můžete prostřednictvím oficiálních stránek FINfest.

Pokud chcete být součástí této prestižní akce, neváhejte se registrovat co nejdříve a získejte vstupenku na největší odbornou konferenci pro finanční profesionály v České republice.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Na trh míří nová česká whisky Prádlo

Všechno má svůj čas a ty nejlepší věci musí pořádně dozrát. Ten správný čas právě nadešel pro novou českou whisky. Jmenuje se Prádlo a STOCK Plzeň – Božkov ji nově zařazuje vedle svých prémiových distribučních …

Hledání práce online: Tipy pro úspěch

Vítejte v digitálním věku, kde hledání práce online se stalo nejen běžnou praxí, ale i klíčem k úspěchu v kariéře. V tomto článku vám poskytneme užitečné tipy a triky, jak si zvýšit šance na úspěch při hledání práce …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Zpackané zvětšení prsou i vypadlou korunku můžete reklamovat

Poradna
Celé měsíce se k návštěvě plastické chirurgie odhodláváte, představujete si, jaký bude výsledek, ale ten ani v nejmenším neodpovídá tomu, co jste si vysnili. Kromě nespokojenosti a výčitek můžete však využít i institut reklamace, kterou si obvykle spojujeme se spotřebním zbožím.