Kateřina Barbierová je novou generální ředitelkou HP pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko

Personálie
Pozici generální ředitelky společnosti HP pro ČR, SR a Maďarsko od začátku letošního července zastává Kateřina Barbierová, která v této funkci vystřídala Eriku Lindauerovou. Ta postoupila na post generální ředitelky HP pro region střední a východní Evropy. Společnost o tom informovala v tiskové zprávě.
Kateřina Barbierová studovala a žila ve Francii, USA a v Kanadě. Nově je generální ředitelkou HP pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Foto: HP

Barbierová se do HP vrací po působení na pozici generální ředitelky francouzské nadnárodní společnosti Legrand pro Českou republiku a Slovensko. V HP pracovala od roku 2005. Je zkušenou manažerkou, která během své kariéry získávala zkušenosti na různých postech.

V HP vedla týmy výpočetní techniky pro střední a východní Evropu a Izrael nebo prodej specializovaných produktů pro střední Evropu, především pro Německo, Rakousko a Švýcarsko.

PSALI JSME:
Lucie Urválková znovu mezi Nejvlivnějšími ženami Česka podle Forbesu

Kateřina Barbierová, jež se dobře cítí v mezinárodním prostředí a je zastánkyní kulturní rozmanitosti, studovala a žila ve Francii, USA a v Kanadě. Ve volném čase se intenzivně věnuje sportu, zejména basketbalu, spojenému s výrazným týmovým duchem.

„Do společnosti HP se vracím jako do známého prostředí a věřím, že plynule navážu na skvělou práci Eriky v kooperaci se silnými a stabilními lokálními týmy,“ informovala Barbierová.

PSALI JSME:
Jitka Dvořáková po deseti letech končí v čele CZC

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Lucie Urválková Manažerkou roku 2022

Významného osobního úspěchu dosáhla minulý týden Lucie Urválková, místopředsedkyně představenstva a CFO finanční skupiny Uniqa v ČR a SR. V tradiční soutěži Manažer / manažerka roku se jí podařilo vystoupat za rok …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB