Novinky v osobních financích: Uniqa spustila videoprohlídky škod

Nejvíce nás v redakci tento týden zaujala zpráva Uniqa pojišťovny, která v souvislosti se současným nouzovým stavem a potřebou eliminovat osobní kontakty s klienty spustila jako první na trhu možnost videoprohlídek škod.
Ilustrační foto: Depositphotos.com

Klient pojišťovny po nahlášení pojistné události obdrží link do aplikace na chytrém mobilu, domluví si s technikem termín a potom natočí video s obrazem vzniklé škody. Během zachycení stavu poškození komunikuje s technikem, který si může vyžádat detailní záběry a doplnění informací. Tato forma umožňuje urychlenou prohlídku a následně i výplatu pojistného plnění obratem.

Moneta Money Bank informovala, že připravila pro nové i stávající klienty nákup investičních fondů bez vstupního poplatku do konce května. Navíc rozšířila nabídku podílových fondů o mezinárodní investiční fond East Capital. Jeho prostřednictvím tak klienti mohou vůbec poprvé v eurech investovat do společností, jakými jsou například Samsung, Alibaba nebo ruský „Google“ Yandex.

Modrá pyramida uvedla, že nově nabízí zpracování úvěru i ocenění nemovitosti zdarma. Obě akce odstartovaly v půlce dubna. Nabídka zpracování úvěru i ocenění zdarma platí až do konce května a prodloužení lhůty u pohotovostních úvěrů až do konce července. Stavební spořitelna také prodlužuje u pohotovostního úvěru lhůtu na výběr bydlení z 12 na 18 měsíců. Klienti také mohou nyní získat zpracování úvěru i ocenění nemovitosti zdarma. Ušetřit by tak mohli až několik tisíc korun.

PSALI JSME:
Novinky v osobních financích: Spořitelna oslovuje starší klienty s nabídkou karet, Sberbank přetahuje klienty

×

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Finance

Covid hýbe korunou

Od počátku pandemie platilo Česko za zemi, která situaci zvládla nadprůměrně dobře. Rychlý nástup opatření proti šíření epidemie způsobil rychlý propad ekonomiky, ale následně umožnil výrazné uvolnění a nástup …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Pomáhat Nadaci Terezy Maxové dětem nás baví, říká Radek Sedlář

Rozhovor
Letošní už šestý ročník charitativní akce Nadace Terezy Maxové dětem Hýbejte se s Tearibearem dostalo i kvůli koronaviru novou podobu. Místo běhání či chůze na jednom vybraném místě se mohou zájemci, kteří chtějí pohybem pomoci znevýhodněným dětem, zapojit do projektu kdekoli – stačí si jen stáhnout aplikaci Strava a zaregistrovat se na webu tearibear.cz.
Rolovat nahoru