Petr Vaněček se stal společným generálním ředitelem skupiny Aures Holdings

Personálie
Společnost Aures Holdings, která provozuje síť autocenter AAA AUTO, Mototechna, Auto Diskont a Driverama, jmenovala nově do pozice co-CEO (společného generálního ředitele, pozn. red.) Petra Vaněčka, který dosud působil na pozici provozního ředitele. Firma o tom informovala redakci FAEI.cz v tiskové zprávě.
Petr Vaněček se stal společným generálním ředitelem skupiny Aures Holdings. Společnost tak bude řídit společně s Karolínou Topolovou. Foto: Aures Holdings

Petr Vaněček tak bude na pozici generálního ředitele působit s Karolínou Topolovou, dosavadní generální ředitelkou a předsedkyní představenstva Aures Holdings. Skupina tak chce ještě více podpořit růst skupiny i její geografickou expanzi. Aures za loňský rok prodal bezmála 100 tisíc vozů a působí na šedesáti místech v pěti zemích.

Topolová se bude nadále věnovat strategickému řízení společnosti a jejích obchodních aktivit, řízení vztahů s investory a partnery, ESG, HR, zákaznického centra, marketingu, komunikace a backoffice.

Do Vaněčkových kompetencí bude nově spadat výkonné řízení společnosti a obchodu, Mototechna Group (řešení mobility pro privátní zákazníky i malé a střední firmy, pozn. red.), digitalizace, inovace, IT, data management a rozvoj pobočkové sítě. Jeho úkolem bude i pokračování geografické expanze firmy se zaměřením na rozvoj na polském trhu.

PSALI JSME:
Topolová je šéfkou v byznysu s ojetinami už deset let. Firma za tu dobu ztrojnásobila obrat

„Díky tomu, že část provozních manažerských kompetencí předám novému manažerskému týmu, budu se moci více soustředit na zásadní rozhodnutí týkající se obchodní strategie a projektů inovací a digitalizace,“ uvedl nový generální spoluředitel AURES Holdings a člen představenstva Petr Vaněček, jenž letos oslaví 25 let svého působení ve společnosti.

Vaněček, podobně jako Topolová, prošel ve společnosti řadou pozic, v jeho případě od řízení zákaznického centra přes šéfa výkupu až k provoznímu řediteli. Ve společnosti Aures Holdings začal působit před 25 lety, v roce 1999. V letech 2015-2016 působil na pozici viceprezidenta společnosti a od roku 2014 až do jmenování co-CEO byl jejím provozním ředitelem.

Je také členem představenstva. Během svého působení na pozici provozního ředitele provedl společnost úspěšně érou digitalizace a transformoval společnost do pozice technologického leadera ve svém segmentu. Vaněček rovněž stojí za úspěchem rozvoje značky Mototechna, prodejce zánovních vozů a poskytovatele řešení mobility. Petr Vaněček je ženatý a má dvě děti.

PSALI JSME:
Milan Klik je novým rekordmanem v počtu prodaných aut

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Milan Duda povede marketing Bonami

Po více než šesti letech v CZC přechází Milan Duda do Bonami, aby zde převzal roli marketingového ředitele. Jak společnost sdělila redakci Finančních a ekonomických informací (FAEI.cz), k jeho klíčovým kompetencím …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Rakovina plic zabije 85 procent pacientů, jejich šance se ale zvyšuje

Analýza
Každý rok onemocní v Česku rakovinou plic okolo šesti tisíc lidí, přičemž 85 procent z nich dříve nebo později této chorobě podlehne. I tak se díky rozvoji moderní medicíny vyhlídky pacientů na přežití nebo prodloužení kvalitního života neustále zlepšují. Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) byly u toho, když specialisté některé moderní trendy představovali.