Petr Vaněček se stal společným generálním ředitelem skupiny Aures Holdings

Společnost Aures Holdings, která provozuje síť autocenter AAA AUTO, Mototechna, Auto Diskont a Driverama, jmenovala nově do pozice co-CEO (společného generálního ředitele, pozn. red.) Petra Vaněčka, který dosud působil na pozici provozního ředitele. Firma o tom informovala redakci FAEI.cz v tiskové zprávě.
Petr Vaněček se stal společným generálním ředitelem skupiny Aures Holdings. Společnost tak bude řídit společně s Karolínou Topolovou. Foto: Aures Holdings

Petr Vaněček tak bude na pozici generálního ředitele působit s Karolínou Topolovou, dosavadní generální ředitelkou a předsedkyní představenstva Aures Holdings. Skupina tak chce ještě více podpořit růst skupiny i její geografickou expanzi. Aures za loňský rok prodal bezmála 100 tisíc vozů a působí na šedesáti místech v pěti zemích.

Topolová se bude nadále věnovat strategickému řízení společnosti a jejích obchodních aktivit, řízení vztahů s investory a partnery, ESG, HR, zákaznického centra, marketingu, komunikace a backoffice.

Do Vaněčkových kompetencí bude nově spadat výkonné řízení společnosti a obchodu, Mototechna Group (řešení mobility pro privátní zákazníky i malé a střední firmy, pozn. red.), digitalizace, inovace, IT, data management a rozvoj pobočkové sítě. Jeho úkolem bude i pokračování geografické expanze firmy se zaměřením na rozvoj na polském trhu.

„Díky tomu, že část provozních manažerských kompetencí předám novému manažerskému týmu, budu se moci více soustředit na zásadní rozhodnutí týkající se obchodní strategie a projektů inovací a digitalizace,“ uvedl nový generální spoluředitel AURES Holdings a člen představenstva Petr Vaněček, jenž letos oslaví 25 let svého působení ve společnosti.

Vaněček, podobně jako Topolová, prošel ve společnosti řadou pozic, v jeho případě od řízení zákaznického centra přes šéfa výkupu až k provoznímu řediteli. Ve společnosti Aures Holdings začal působit před 25 lety, v roce 1999. V letech 2015-2016 působil na pozici viceprezidenta společnosti a od roku 2014 až do jmenování co-CEO byl jejím provozním ředitelem.

Je také členem představenstva. Během svého působení na pozici provozního ředitele provedl společnost úspěšně érou digitalizace a transformoval společnost do pozice technologického leadera ve svém segmentu. Vaněček rovněž stojí za úspěchem rozvoje značky Mototechna, prodejce zánovních vozů a poskytovatele řešení mobility. Petr Vaněček je ženatý a má dvě děti.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 1
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB