Richard Otevřel posílil advokátní kancelář Noerr

Personálie
Během září se do činnosti pražské pobočky mezinárodní advokátní kanceláře Noerr naplno zapojil Richard Otevřel, dříve působící jako counsel v privacy týmu v advokátní kanceláři Havel & Partners a ve správní radě společnosti FairData Professionals. Advokátní kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.
Richard Otevřel je od roku 2011 je pravidelně uváděn jako přední odborník na právo osobních údajů, bezpečnost a informační technologie v České republice nezávislou mezinárodní organizací Who's Who Legal. Foto: AK Noerr

Otevřel bude v AK Noerr působit na pozici vedoucího týmu Data Protection. Richard Otevřel patří mezi nejvýznamnější české právníky v této oblasti. AK Noerr tímto pokračuje v rozšiřování svého týmu v pražské pobočce a naplňuje tak svou růstovou strategii.

Richard Otevřel je absolventem Právnické fakulty Masarykovy Univerzity. V průběhu své kariéry působil na vedoucích pozicích na ministerstvu spravedlnosti, ve správní radě společnosti FairData Professionals a v přední české advokátní kanceláři Havel & Partners na pozici counsel.

PSALI JSME:
Advokátní kancelář Noerr dále rozšiřuje svůj tým, novou posilou je seniorní advokátka Iva Bilinská

Do AK Noerr Otevřel přichází s více než dvaceti lety zkušeností v regulatorní oblasti evropského práva, zejména zaměřeného na nové technologie, práce s daty a compliance. Vedle svého hlavního zájmu o oblast ochrany osobních údajů se věnuje aktuálním trendům ve využívání digitálních nástrojů a jejich regulatorního uchopení.

Má tak bohaté zkušenosti se zajišťováním GDPR compliance od lokální asistence u globálně organizovaných aktivit až po řízení kompletních implementačních projektů, včetně nastavení navazujících činností pověřenců pro ochranu osobních údajů (DPO).

PSALI JSME:
Nové posily pro bankovní tým advokátní kanceláře Noerr

Dále se specializuje na oblasti telekomunikací, e-commerce, médií, ochrany práv duševního vlastnictví a IT práva, využití technologií a zpracování dat v oblasti Life Sciences a v neposlední řadě též kyberbezpečnosti a regulace umělé inteligence.

Společně s Petrou Sochorovou, která do AK Noerr nastoupila v červnu letošního roku, tak tvoří jeden z nejzkušenějších a nejsilnějších týmů v České republice pro širší oblast compliance zahrnující interní investigace, whistleblowing a HR včetně osobních údajů a využívání nových technologií.

PSALI JSME:
Advokátka Petra Sochorová další výraznou posilou advokátní kanceláře Noerr

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Čtyřlístek posil v konzultační skupině FLO

Podle informací poskytnutých portálu Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) se digitální konzultační skupina FLO rozhodla rozšířit svůj management. Šéfem strategie se stává Pavel Špryňar, datový tým posiluje …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB