Vlastníci, prodáváte nemovitost v Praze? Tady jsou důvody, proč ji prodat PSN

Již od roku 1991 vytváří společnost PSN, původně Pražská správa nemovitostí, portfolio vlastních nemovitostí. Zahrnuje takové architektonické skvosty jako Tančící dům, Dům módy na Václavském náměstí, budova Albatros na Národní třídě nebo mrakodrap City Empiria, třetí nejvyšší budova Česka.
Rezidence U Prokopa, historický bytový dům, který se s PSN probudil k životu. Ilustrační foto: PSN

Vévodí jim Metronom, který se také dostal do loga PSN. Portfolio PSN aktuálně čítá více než sedmdesát exkluzivních nemovitostí v Praze, Pardubicích a Hradci Králové. Je však stále otevřené, a tak se může příště rozšířit právě o vaši nemovitost…

Co s nemovitostí?

V duchu svého motta probouzí PSN domy k životu, stará se o jejich plnohodnotné využití, s respektem k originální architektuře a historickému odkazu. Společnost s respektem přistupuje ke každému domu, majitelům zajišťuje, že o jejich nemovitost bude dobře postaráno. Dokladem jsou referenční nemovitosti PSN, umožňují to zkušenosti, odborné znalosti a dostatek vlastního kapitálu.

Díky vlastnímu kapitálu může společnost PSN jako investor a kupující vlastníkům nabídnout také férovou cenu a rychlou platbu. Protože stále působí jako rodinná firma, dokáže se vyhnout zdlouhavým schvalovacím procesům. Akviziční tým PSN je připraven vyjít vstříc majitelům ve všech individuálních požadavcích.

Vize, které neznají hranic

Zaměření PSN je široké, portfolio pestré a chuť investovat veliká. Společnost stále vyhlíží zajímavé investiční příležitosti, ať mají jakoukoli podobu. Bytové domy, rodinné vily, historické objekty i komerční stavby, kancelářské budovy, administrativní centra, obchodní či logistické prostory, ale i pozemky.

To vše jsou nemovitosti, které se mohou zařadit po boku Paláce Dlážděná, loftů Vanguard Prague (původně modřanské Microny) či vršovického areálu Koh-i-noor. I ty reprezentují pozoruhodné projekty PSN a jedinečnou schopnost realizovat i ty nejodvážnější vize.

Stane se právě Vaše nemovitost jednou z těch, které s PSN rozkvétají? Kontaktujte akviziční tým PSN.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Máme více platebních terminálů, než ekonomicky vyspělejší Německo

Analýza
V různých ekonomických ukazatelích včetně hrubého domácího produktu (HDP) na jednoho obyvatele sice Česká republika s Německem jasně prohrává, ale jsou i oblasti, kde jsou na tom čeští obyvatelé překvapivě lepší. Jednou z nich je dostupnost platebních terminálů, kde Česko patří ke „zlatému“ evropskému středu, zatímco Německo tento žebříček uzavírá spolu se Slovenskem.