Čtyřlístek posil v konzultační skupině FLO

Personálie
Podle informací poskytnutých portálu Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) se digitální konzultační skupina FLO rozhodla rozšířit svůj management. Šéfem strategie se stává Pavel Špryňar, datový tým posiluje Michal Girgle, na pozici finančního ředitele nastupuje Jaroslav Lehoučka a komunikaci nově vede Adam Rek.
Konzultační skupina FLO výrazně posiluje svou sestavu. Foto: FLO

Nově zřízenou pozici strategického šéfa bude zastávat Pavel Špryňar, který téměř dvanáct let působil ve společnosti Deloitte. Zaměří se na strategické směřování skupiny, včetně budoucích akvizic, dodávky digitálních služeb klíčovým zákazníkům, zastřeší také konzultační tým.

Z Rohlíku do skupiny FLO přechází rozšířit tým Michal Girgle. Spolu s kolegy se bude starat o datový tým a rozvoj nových datových služeb. Naváže na své předchozí zkušenosti nejen z Rohlík Group, ale také Moneta Money Bank a O2.

PSALI JSME:
Skupina Mind2FLO kompletuje vedení

Řízení financí bude mít ve své kompetenci Jaroslav Lehoučka. Ten osm let spravoval nejen finance, ale zároveň se podílel na celofiremním řízení technologické společnosti STRV. Jeho zkušenosti s rozvojem globálního byznysu budou klíčové: „Teď jsem připravený touto zahraniční expanzí provést skupinu FLO.“

Součástí změn je i Adam Rek, který ve FLO nově řídí komunikaci jako Head of Marketing (šéf marketingu – pozn. red.). V uplynulých letech zajišťoval komunikaci energetické skupiny Nano Energies, předtím působil téměř šest let v týmu investiční skupiny Rockaway.

PSALI JSME:
Mind2FLO má nového finančního ředitele

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Marek Loula novým členem představenstva ČSOB

ČSOB s předstihem informovala portál Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) o chystaných změnách ve svém vedení. Od září letošního roku do představenstva nastoupí Marek Loula, současný člen představenstva na …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB