Dvojnásobné povýšení v Okin Facility. Vaněk povede šest zemí, Kulhánek Česko

Zkušený manažer Jaroslav Vaněk se nově stává generálním ředitelem společnosti Okin Facility. Na pozici tak nahradí Václava Trávníka, který firmu s českým kapitálem vedl v šesti zemích od roku 2014. Na Vaňkovu původní pozici šéfa Okin Facility pro Česko nastupuje Zdeněk Kulhánek. Oba kariérní postupy jsou interní, informovala v tiskové zprávě společnost, která poskytuje integrovaný facility management.
Zkušený manažer Jaroslav Vaněk se nově stává generálním ředitelem společnosti Okin Facility. Foto: Okin Facility

Jaroslav Vaněk pracuje pro Okin Facility od roku 2011 a od září 2014 stál v čele Okin Facility CZ. Od června roku 2023 povede společnost nejen v České republice, ale i v Polsku, Rumunsku, Bulharsku, na Slovensku a Ukrajině. Od července se také stává i stálým členem boardu. Než nastoupil do Okin Facility, Vaněk působil na ministerstvu obrany a v diplomacii.

„Funkci přebírám s velkou pokorou. Václav Trávník vedl naše aktivity v šesti evropských zemích úspěšně po skoro devět let a za tu dobu jsme udělali neskutečný pokrok,“ vyjádřil se k povýšení Jaroslav Vaněk. Václav Trávník Okin Group neopouští úplně, nadále bude působit v roli poradce.

Na pozici ředitele Okin Facility CZ Vaňka nahradí Zdeněk Kulhánek. Ten pracuje ve společnosti od roku 2006 a během svého působení v Okinu prošel řadou pracovních pozic od provozního technika až po technického ředitele. V minulosti řídil projekty jako PPF Investments, Raiffeisenbank, Philip Morris nebo KB.

„Chci pokračovat v osvědčených principech, věnovat velkou pozornost vzdělávání a motivaci týmů, posílit vývoj našich sofistikovaných systémů a pokračovat v rozvoji nových segmentů moderního facility managementu s cílem co největší spokojenosti našich klientů,“ přiblížil své plány Zdeněk Kulhánek, CEO Okin Facility CZ.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB