Michal Lom na nové pozici technického ředitele Okin Facility

Personálie
Společnost Okin Facility zpravila portál Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) o svém záměru zřídit novou pozici nadnárodního technického ředitele. Do křesla usedne Michal Lom, jehož hlavním cílem bude zajištění větší integrace inovativních řešení do facility služeb společnosti (zajišťování podpůrných činností spojených s využíváním nemovitostí – pozn. red.).
Michal Lom povede z pozice technického ředitele Okin Facility v šesti zemích. Foto: Okin Facility

Michal Lom se stal novým technickým ředitelem pro Česko, Slovensko, Bulharsko, Rumunsko, Polsko a Ukrajinu. Vytvoření nové pozice je logickým krokem na cestě, již se chce společnost ubírat.

„Našim dlouhodobým cílem je udržet si náskok v technických činnostech. Proto je třeba jít vstříc inovacím napříč celou skupinou Okin Facility a ve všech krajinách. Vznik pozice technického ředitele byl tak logickým krokem v návaznosti na tento cíl,“ vysvětluje Jaroslav Vaněk, CEO společnosti.

PSALI JSME:
Dvojnásobné povýšení v Okin Facility. Vaněk povede šest zemí, Kulhánek Česko

Prakticky se bude jednat o ještě větší zapojení robotů, umělé inteligence a IoT (Internet of things, internet věcí – síť zařízení, která mezi sebou komunikují a předávají si data – pozn. red.). Lom má s technickým zajištěním zkušenosti – zastřešoval služby chytrých systémů v Okin Facility či dříve ve společnostech Honeywell, Siemens a Future2.

Je také jedním ze zakladatelů společnosti Loduos, která se zabývá distribucí produktů a poskytováním služeb v oblasti automatizace budov a chytrých měst. „Michal Lom bude stát v čele inovací, trendů, optimalizace procesů, datové analytiky a v neposlední řadě bude také zastřešovat vývoj a harmonizací vývoje softwarových řešení a aplikací,“ doplňuje Vaněk.

PSALI JSME:
Ondřej Pěnička jmenován novým ředitelem facility managementu společnosti M2C

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Marek Loula novým členem představenstva ČSOB

ČSOB s předstihem informovala portál Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) o chystaných změnách ve svém vedení. Od září letošního roku do představenstva nastoupí Marek Loula, současný člen představenstva na …

Jaroslav Rychna posiluje vedení Buřinky

Čtvrtým členem představenstva Stavební spořitelny České spořitelny (Buřinky) se stal Jaroslav Rychna. Ve firmě působí od roku 2016 a nově se stává vedoucím divize informačních technologií. O novém personálním …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Konec týrání, jatka budou na kamerách

Analýza
Česká vláda udělala další krok směrem k ochraně zvířat. Od začátku roku 2026 budou provoz na všech tuzemských jatkách monitorovat kamery. Ministerstvo zemědělství si od tohoto kroku slibuje výrazné omezení týrání zvířat při porážení.